AGENA Srebrna broszka markazyty i perła gwiazda

AGENA Srebrna broszka markazyty i perła gwiazda

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: AGENA Srebrna broszka markazyty i perła gwiazda

Cena standardowa: 335.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: AGENA Srebrna broszka markazyty i perła gwiazda, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

AGENA Srebrna broszka markazyty i perła gwiazda

AGENA Srebrna broszka markazyty i perła gwiazda

Informacje na temat produktu AGENA Srebrna broszka markazyty i perła gwiazda:

BROSZKA AGENA Srebrna broszka z markazytami i perłą Kruszec: srebroPróba: 925Waga: 18,3 gKamienie: markazyty, perłaSymbol: 704006Występuje w komplecie: NIE OPIS PRZEDMIOTU Efektowna, duża broszka, wykonana ze srebra, wysadzanego lśniącymi markazytami z centralnie osadzoną, ogromną perłą. Robiąca wrażenie. Swym wyglądem przypomina lśniącą na nocnym niebie ogromną gwiazdę, niczym rozbłysk ogromnego fajerwerku. AGENA – druga co do jasności gwiazda w gwiazdozbiorze Centaura, dziesiąta co do jasności gwiazda nocnego nieba. Klasyczna i wytworna. Ma bezpieczne zamknięcie, zatem nie ma obawy, iż przez przypadek odepnie się i zostanie zgubiona. Jest ona idealna do biznesowych stylizacji, doda im wyrazu i klasycznej wytworności. Polecamy do strojów w neutralnych kolorach (szary, granat, czerń), aby poprzez stworzony kontrast, je ożywić. Będzie również świetnie wyglądać na tle w kolorze ecru oraz z purpurowej czerwieni. Rekomendujemy połączenie z kolczykami na sztyfcie, z markazytami lub perłami. Kapitalnie sprawdzi się w roli prezentu dla businesswoman ale także, ze względu na symbolikę perły, z okazji rocznicy związku. Wymiary broszki: Szerokość: 50 mm Wysokość: 49 mm Grubość: 17 / 18 mm ( broszki / broszki i zapięcia) Markazyty: okrągłe, śr 1 mm. Perła: okrągła, 1 szt. śr 17mm, syntetyczna W naszym sklepie znajdziesz również inne wyroby z markazytami, które będą świetnym uzupełnieniem, stanowiąc niemal doskonały komplet. Sprawdź. Uwaga! Biżuteria z markazytami źle znosi wilgoć, informację jak ją pielęgnować znajdziesz na naszym blogu. Przypominamy, iż biżuterię zakupioną w naszym sklepie otrzymacie Państwo, wraz z eleganckimi opakowaniami►. Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria:
Marka: Braccatta
Rozmiar:
Typ rozmiaru:
Sprzedawca: Braccatta
Cena standardowa: 335.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę AGENA Srebrna broszka markazyty i perła gwiazda, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *