AINE Naszyjnik srebrny węzeł celtycki pozłacany

AINE Naszyjnik srebrny węzeł celtycki pozłacany

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: AINE Naszyjnik srebrny węzeł celtycki pozłacany

Cena standardowa: 225.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: AINE Naszyjnik srebrny węzeł celtycki pozłacany, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

AINE Naszyjnik srebrny węzeł celtycki pozłacany

AINE Naszyjnik srebrny węzeł celtycki pozłacany

Informacje na temat produktu AINE Naszyjnik srebrny węzeł celtycki pozłacany:

Naszyjnik srebrny, węzeł celtycki, talizman, regulowany, dwukolorowy, celebrytka NASZYJNIK AINE * Kruszec: srebro, srebro pozłacane Próba: 925 Kamienie: brak Waga: 4,0 Symbol: 106001 Występuje w komplecie: NIE OPIS PRZEDMIOTU Srebrny, delikatny naszyjnik, z zawieszką pozłacaną żółtym złotem. Zawieszka – talizman, w kształcie węzła celtyckiego. Węzeł celtycki – nie ma początku, ani końca i oznacza wieczną miłość, zaufanie, przyjaźń. Jako że węzeł tworzy pojedyncze pasmo, uważany jest za symbol życia i wieczności – sposobu, w jaki są one nierozerwalnie ze sobą połączone i wzajemnie na siebie wpływają. Regulowana długość, od 40 do 45 cm. Proste srebrne zapięcie, karabińczyk, ułatwia założenie naszyjnika, a jednocześnie jest bezpieczne – nie martw się, że przypadkowo odepnie się i zgubisz go. Może być noszony jako jeden z wielu, tworząc tak modną obecnie stylizację nakładających się na siebie łańcuszków, naszyjników i zawieszek. Idealny jako prezent, dla dziewczyny czy przyjaciółki, z okazji ważnej rocznicy, Dnia Matki, by powiedzieć- bez słów – “na zawsze”. Włóż naszyjnik i poczuj się jak potężna i piękna celtycka bogini. Wymiary naszyjnika: długość – 40 +5 cm (z przedłużką), średnica zawieszki 12 mm, Przypominamy, iż biżuterię zakupioną w naszym sklepie otrzymacie Państwo, wraz z eleganckimi opakowaniami►. * AINE – Celtycka bogini miłości i płodności. Jedna z najpiękniejszych i najbardziej kobiecych bogiń. Potężna i o wielkiej mocy. Zachęcała ludzi do kochania się, a jej związków ze śmiertelnikami powstała nowa rasa – wróżki. Jednocześnie była boginią światłą – pod swą pieczą miała Słońce i Księżyc.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Ubrania i akcesoria > Biżuteria > Naszyjniki
Marka: Inaya
Rozmiar:
Typ rozmiaru:
Sprzedawca: Braccatta
Cena standardowa: 225.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę AINE Naszyjnik srebrny węzeł celtycki pozłacany, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *