CERTINA PROMOCJA ZEGAREK DS. MULTI-8 C020.419.16.037.00

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecamy: CERTINA PROMOCJA ZEGAREK DS. MULTI-8 C020.419.16.037.00

Cena standardowa: 3190.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: CERTINA PROMOCJA ZEGAREK DS. MULTI-8 C020.419.16.037.00, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

Informacje na temat produktu CERTINA PROMOCJA ZEGAREK DS. MULTI-8 C020.419.16.037.00:

Certina DS Multi-8 to męski zegarek, którego koperta o średnicy 42 mm i grubości 13 mm wykonana została ze stali szlachetnej 316L. Zegarek waży 90 gramów. Wskazówki oraz indeksy doskonale komponują się ze srebrną tarczą o słonecznym szlifie. Nałożono na nie materiał fosforescencyjny Superluminova, który świeci długo jeszcze po tym jak usuniemy zegarek spod źródła światła. Cyferblat chroni wysokiej klasy nierysujące się szkło szafirowe z podwójną powłoką antyrefleksyjną nałożoną po obu stronach szkiełka. Niweluje ona refleksy świetlne powodując, że tarcza staje się bardzo czytelna. Zegarek posiada komplikację w postaci multi funkcji, na które składają się: stoper mierzący międzyczasy oraz czas okrążenia, timer odliczający czas wstecz, wieczny kalendarz, druga strefa czasową, szybkie przełączanie między czasem 1 a czasem 2, 2 alarmy, podświetlenie. Zegarek napędza szwajcarski, kwarcowy mechanizm firmy ETA E49.351 z funkcją E.O.L. (End Of Life). Zasygnalizuje nam ona, kiedy trzeba wymienić baterię na 2 tygodnie przed jej rozładowaniem. Do zegarka dołączono czarny pasek wykonany ze skóry cielęcej z białą stebnówką. Zakończono go bezpiecznym zapięciem motylkowym dzięki czemu mamy pewność, że zegarek nie spadnie nam z nadgarstka. Model ten to przykład klasycznego zegarka z powiewem techniki. Będzie on pasował do szerokiego wachlarza stylizacji i okazji. Posiada on system zabezpieczeń DS (Double Security) na który składają się: szafirowe szkło, wzmocniony dekiel, uszczelka na wałku nastawczym, dwie uszczelki na koronce oraz specjalna uszczelka pod deklem. Wszystko po to by zegarek wytrzymywał dużo więcej niż jego konkurencja. Certina DS Multi-8 cechuje się wodoszczelnością na poziomie 10 barów co oznacza, że sama koperta wytrzyma deszcz, mycie rąk, skoki do wody, pływanie czy snorkeling. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych zadań oraz wodnych pasji. Pamiętajmy jednak, że pasek ze skóry nie jest przystosowany do kontaktu z wodą. Ciekawe jest to, że nawet przy wyciągniętej koronce dzięki systemowi DS zegarek wytrzyma prysznic czy przypadkowe wpadnięcie do wody.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: CERTINA
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: petite
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 3190.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę CERTINA PROMOCJA ZEGAREK DS. MULTI-8 C020.419.16.037.00, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *