CERTINA ZEGAREK DS Action C032.407.11.091.00

CERTINA ZEGAREK DS Action C032.407.11.091.00

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: CERTINA ZEGAREK DS Action C032.407.11.091.00

Cena standardowa: 3690.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: CERTINA ZEGAREK DS Action C032.407.11.091.00, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

CERTINA ZEGAREK DS Action C032.407.11.091.00

CERTINA ZEGAREK DS Action C032.407.11.091.00

Informacje na temat produktu CERTINA ZEGAREK DS Action C032.407.11.091.00:

Certina DS Action Diver Powermatic 80 to męski zegarek, którego koperta o średnicy 43 mm i grubości 13,01 mm wykonana została ze stali szlachetnej 316L. Zegarek waży 193 gramy. Stalowe wskazówki oraz nakładane indeksy doskonale kontrastują z zieloną tarczą. Nałożono na nie materiał fosforescencyjny Superluminova, który świeci długo jeszcze po tym jak usuniemy zegarek spod źródła światła. Datownik umieszczono na godzinie 3:00. Tarczę zdobi czerwona wskazówka sekundnika oraz napis „DIVER`S WATCH 300m” w tym samym kolorze. Cyferblat chroni wysokiej klasy nierysujące się szkło szafirowe z podwójną powłoką antyrefleksyjną. Niweluje ona wszelkie refleksy świetlne powodując, że tarcza staje się bardzo czytelna. Na zielonym, aluminiowym bezelu obracającym się w przeciwną stronę do ruchu wskazówek zegara umieszczono cyfry od 10-50. Służą one razem z bezelem do odmierzenia czasu pozostałego nam do końca wykonywanej czynności (na przykład nurkowania). Zakręcana koronka posiada tu dodatkową ochronę przed uszkodzeniami. Stalowy zakręcany dekiel z logo żółwia chroni 23 kamieniowego, szwajcarskiego, automatycznego mechanizmu firmy ETA Powermatic 80.111 z dużą 80-cio godzinną rezerwą naciągu. Do zegarka dołączono stalową bransoletę, którą zakończono bezpiecznym zapięciem motylkowym dzięki czemu mamy pewność, że zegarek nie spadnie nam z nadgarstka. Wzbogacono ją wielostopniową przedłużką na piankę, którą wykorzystać również możemy w życiu codziennym. Możemy ją lekko przedłużyć, gdy w godzinach popołudniowych lekko nabrzmieje nam nadgarstek. Model ten to przykład sportowej elegancji. Będzie on pasował do szerokiego wachlarza stylizacji począwszy od sportowych a skończywszy na eleganckich. Założymy go również do przeróżnych okazji. Skierowany głównie do miłośników nurkowania, ale i nie tylko. Oryginalny zielony kolor zwróci uwagę niejednego mężczyzny. Posiada on system zabezpieczeń DS (Double Security) na który składają się: szafirowe szkło, wzmocniony dekiel, uszczelka na wałku nastawczym, dwie uszczelki na koronce oraz specjalna uszczelka pod deklem. Wszystko po to by zegarek wytrzymywał dużo więcej niż jego konkurencja. Certina DS Action Diver Powermatic 80 cechuje się wodoszczelnością na poziomie 30 barów co oznacza, że wytrzyma deszcz, mycie rąk, skoki do wody, pływanie czy snorkeling. Z powodzeniem poradzi sobie także podczas nurkowania z butlą. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych zadań oraz wodnych pasji. Ciekawe jest to, że nawet przy wyciągniętej koronce dzięki systemowi DS zegarek wytrzyma prysznic czy przypadkowe wpadnięcie do wody. Zakręcana koronka oraz dekiel dodatkowo ochronią zegarek nie tylko przed wodą, ale również przed dostaniem się do środka kurzu, pyłu, piasku czy brudu.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: CERTINA
Rozmiar: 43mm
Typ rozmiaru: petite
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 3690.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę CERTINA ZEGAREK DS Action C032.407.11.091.00, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *