HUBLOT ZEGAREK BIG BANG CAVIAR 346.HX.2800.RW

HUBLOT ZEGAREK BIG BANG CAVIAR 346.HX.2800.RW

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: HUBLOT ZEGAREK BIG BANG CAVIAR 346.HX.2800.RW

Cena standardowa: 43400.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: HUBLOT ZEGAREK BIG BANG CAVIAR 346.HX.2800.RW, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

HUBLOT ZEGAREK BIG BANG CAVIAR 346.HX.2800.RW

HUBLOT ZEGAREK BIG BANG CAVIAR 346.HX.2800.RW

Informacje na temat produktu HUBLOT ZEGAREK BIG BANG CAVIAR 346.HX.2800.RW:

Hublot Big Bang Caviar White, to z uwagi na kolor zasadniczo damski zegarek, ale jeśli jakiś mężczyzna jest wielbicielem białych zegarków to będzie to również wymarzony zegarek dla niego. Koperta o średnicy 41 mm, wykonana jest z nierysującej się, białej ceramiki. Rodowane wskazówki w kolorze białego złota doskonale kontrastują z białą podzieloną na segmenty ceramiczną tarczą. Cyferblat chroni najlepsze na rynku, nierysujące się szkło szafirowe, z powłoką antyrefleksyjną. Niweluje ona wszelkie refleksy i odbicia światła. Wszystko po to, by tarcza stała się jeszcze bardziej wyraźna i czytelna. Na wewnętrznej stronie szkła naniesiono napis “Hublot” wraz z logo firmy. Bezel wykonano z podobnie jak resztę koperty nierysującej się czarnej ceramiki o segmentowym wyglądzie, który zdobi sześć tytanowych śrub w kształcie litery “H”. To znak rozpoznawczy i cecha charakterystyczna dla firmy Hublot. Transparentny dekiel odkrywa przed nami tajemnice 25-cio kamieniowego szwajcarskiego mechanizmu automatycznego HUB1112, z 42 godzinną rezerwą naciągu. Do zegarka dołączono gładki, matowy, biały gumowy pasek zakończony stalowym, bezpiecznym zapięciem motylkowym. Dzięki Temu zegarek nie spadnie nam z nadgarstka. Hublot Big Bang Caviar White, to przykład klasycznego zegarka przyprawionego elementami nowatorskiego podejścia i oryginalnego wyglądu, ale i dużą dawką elegancji. Oryginalnie wykończona koperta i tarcza zwrócą uwagę niejednej osoby. Będzie on pasować do szerokiej palety strojów, a także do wielu różnych okazji, z naciskiem na eleganckie wyjścia bankietowo biznesowe. Czasomierz ten cechuje wodoszczelność rzędu 100 metrów. Wytrzyma deszcz, mycie rąk, przypadkowe zachlapania, prysznic, wszelkie wodne szaleństwa w tym pływanie, skoki do wody oraz snorkeling. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych zadań ani ulubionych wodnych pasji.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: HUBLOT
Rozmiar: 41mm
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 43400.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę HUBLOT ZEGAREK BIG BANG CAVIAR 346.HX.2800.RW, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *