HUBLOT ZEGAREK CLASSIC FUSION 511.CM.7170.LR

HUBLOT ZEGAREK CLASSIC FUSION 511.CM.7170.LR

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: HUBLOT ZEGAREK CLASSIC FUSION 511.CM.7170.LR

Cena standardowa: 43690.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: HUBLOT ZEGAREK CLASSIC FUSION 511.CM.7170.LR, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

HUBLOT ZEGAREK CLASSIC FUSION 511.CM.7170.LR

Informacje na temat produktu HUBLOT ZEGAREK CLASSIC FUSION 511.CM.7170.LR:

Hublot Classic Fusion Ceramic Blue, to męski zegarek, którego koperta o średnicy 45 mm, wykonana jest z nierysującej się, czarnej ceramiki. Rodowane wskazówki oraz indeksy, w kolorze białego złota doskonale kontrastują z granatową tarczą, o pięknym słonecznym szlifie. Cyferblat chroni najlepsze na rynku, nierysujące się szkło szafirowe, z powłoką antyrefleksyjną. Niweluje ona wszelkie refleksy i odbicia światła. Wszystko po to, by tarcza stała się jeszcze bardziej wyraźna i czytelna. Bezel wykonano z pionowo szczotkowanej nierysującej się czarnej ceramiki, który zdobi sześć tytanowych śrub w kształcie litery “H”. To znak rozpoznawczy i cecha charakterystyczna dla firmy Hublot. Transparentny dekiel odkrywa przed nami tajemnice 25-cio kamieniowego szwajcarskiego mechanizmu automatycznego HUB1112, z 42 godzinną rezerwą naciągu. Do zegarka dołączono granatowy pasek ze skóry aligatora podszyty gumą w celu zwiększenia żywotności. Zakończony on został pokrytym czarną powłoką PVD, stalowym, bezpiecznym zapięciem motylkowym. Dzięki Temu zegarek nie spadnie nam z nadgarstka. Hublot Classic Fusion Ceramic Blue, to przykład klasycznego zegarka z elementami nowatorskiego podejścia i oryginalnego wyglądu, a także ż dużą dawką elegancji. To najbardziej subtelna i elegancka linia zegarków Hublot wzorowana na pierwszych modelach tej firmy z lat 80-tych. Granatowa tarcza i czarna ceramika wyróżnią model spośród innych czasomierzy. Będzie on pasować do szerokiej palety strojów, a także do wielu różnych okazji, z naciskiem na eleganckie wyjścia bankietowo biznesowe. Czasomierz ten cechuje wodoszczelność rzędu 50 metrów. Wytrzyma deszcz, mycie rąk, przypadkowe zachlapania oraz prysznic. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych zadań. Pamiętajmy jednak że pasek ze skóry nie jest przystosowany do kontaktu z wodą.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: HUBLOT
Rozmiar: 45,0
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 43690.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę HUBLOT ZEGAREK CLASSIC FUSION 511.CM.7170.LR, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.