Jak dobrać biżuterię i zachować styl

Jak dobrać biżuterię i zachować styl

Podziel się pięknem :-)
()

Wybór biżuterii nie różni się niczym od wyboru garderoby. Najważniejsze jest, aby trzymać się w strefie komfortu i zachować swój osobisty styl mody. To znaczy, że nie zaszkodzi wyjść z poza utartych ścieżek raz na jakiś czas.

Najważniejsze jest to, że twoja biżuteria pasuje do twojego stroju. To biżuteria jest zwieńczeniem twojego całkowitego wyglądu. Spraw, aby Twoja moda się liczyła!

Musisz określić cel, który możesz osiągnąć nosząc biżuterię.

Czy chcesz, żeby była na pierwszym planie?

Chcesz, żeby była komplementowana?

Chcesz, żeby była subtelna?

Ważna jest również okazja lub wydarzenie, na które będziesz nosić biżuterię – upewnij się, że jest odpowiednio dopasowana.

Seksowny choker może być idealny na noc w mieście, ale może nie pasować do sali konferencyjnej.

Możesz mieć ulubionego projektanta, ale też nie ma potrzeby trzymać się tylko jednego projektanta.

W rzeczywistości nie ma potrzeby, aby biżuteria była rzeczywiście projektowana.

Istnieje wiele wspaniałych produktów na rynku, które nie są projektowane dla jednej osoby, ale na pewno zrobią furorę w świecie mody.

Wymieszaj i dopasuj swoją biżuterię w taki sposób, aby nadać jej charakteru!

Czy warto używać sztuczną biżuterię?

Sztuczna biżuteria to niedrogi sposób na uzupełnienie wyglądu. Biżuterię można kupić za niską cenę i ma mnóstwo charakteru.

To, co jest świetne w sztucznej biżuterii to to, że można jej używać, znudzić się, odłożyć lub odsprzedać i nadal uzyskać dobry stosunek jakości do ceny.

Designerskie elementy zwykle kosztują trochę więcej, trwają trochę dłużej i zazwyczaj podążają za bardziej tradycyjnymi liniami, dzięki czemu można je nosić przez więcej niż jeden lub dwa sezony.

Srebro – na każdą okazję

Srebro jest niedrogie i bardzo wszechstronne. Jeśli nie chcesz wydawać dużo pieniędzy, kup kilka srebrnych dodatków.

Srebro to „must have” każdej garderoby! Możesz przejść od delikatnych dodatków do dużych i zauważalnych. Srebro jest akceptowalne na każde wydarzenie lub okazję.

Kupując pierścionki możesz się świetnie bawić – wybory są nieograniczone – od dużych i przytłaczających do delikatnych i kobiecych.

Długość i rozmiar palców odgrywa ważną rolę w tym, co będzie dobrze wyglądać. Na przykład długie chude palce nie wyglądają dobrze z ogromnymi ponadgabarytowymi pierścieniami, ale kobieta, która ma długie grubsze palce, wygląda wykwintnie. Długie Paznokcie? Krótkie paznokcie? to wszystko robi różnicę.

Przymierzaj i zobacz, co lubisz, co wygląda dobrze.

Określ również, gdzie będziesz nosić te pierścionki.

Na przykład, jeśli pracujesz przy drobnych tkaninach, nie będziesz chciała żadnych pierścionków, które mają ostre krawędzie, które mogłyby się zaczepić. Twoje pierścionki są również częścią twojego całkowitego wyglądu.

Naszyjniki – Twój wybór

Przy zakupie naszyjników powinnaś mieć pewność, że znasz swój rozmiar szyi, dzięki czemu możesz uzyskać dobre dopasowanie.

Jest to bardzo ważne przy zakupie on-line, ponieważ nie masz szansy przymierzyć produktu.

Zmierz długość swoich ulubionych naszyjników, które już posiadasz. To daje dobry wskaźnik, jaką długość wolisz i w jakiej długości dobrze się prezentujesz.

Przy wyborze kolorowych naszyjników upewnij się, że jest to kolor, który uzupełnia odcień skóry.
Może pasować do twojego stroju bajecznie, ale jeśli nie pasuje do Twojego odcienia skóry, to możesz wyglądać mało elegancko.

Bransoletka – jak dobierać ten rodzaj biżuterii

Kupując bransoletki musisz zdecydować, gdzie będziesz je nosić i jak zauważalne chcesz, aby były.

Dostępność rozmiaru i kształtu jest nieskończona – możesz przejść od dużych bransoletek do delikatnych bransoletek z klejnotami.

Zmierz nadgarstek, ponieważ dopasowanie bransoletki jest bardzo ważne. Zbyt duża będzie wyglądać niechlujnie, a nawet może się ześlizgnąć. Zbyt mała może ograniczać ruch nadgarstka.

Przy zakupie kolczyków – kształty i style są nieograniczone. Wielkość kolczyków jest bardzo ważna dla stylu, który tworzysz.

Im większy kolczyk, tym bardziej zauważalny i bardziej wbudowany w twój całkowity wygląd.

Duże kolczyki nie są dla każdego – w zależności od wielkości i kształtu twarzy mogą faktycznie umniejszać, a nie przyciągać wzrok. Eksperymentuj i znajdź to, co na Tobie wygląda najlepiej.

Twój wybór biżuterii jest nieograniczony – bez względu na twoje gusta, upodobania, niechęci.
Będziesz w stanie skomponować swój wygląd tak, jak chcesz, przy naprawdę niewielkim wysiłku.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *