JANE BLUE Srebrna broszka markazyty i cyrkonie kotylion

JANE BLUE Srebrna broszka markazyty i cyrkonie kotylion

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: JANE BLUE Srebrna broszka markazyty i cyrkonie kotylion

Cena standardowa: 279.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: JANE BLUE Srebrna broszka markazyty i cyrkonie kotylion, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

JANE BLUE Srebrna broszka markazyty i cyrkonie kotylion

JANE BLUE Srebrna broszka markazyty i cyrkonie kotylion

Informacje na temat produktu JANE BLUE Srebrna broszka markazyty i cyrkonie kotylion:

Srebrna broszka z markazytami i niebieskimi cyrkoniami BROSZKA JANE BLUE Kruszec: srebro Próba: 925 Waga: 10,7 g Kamienie: markazyty, cyrkonie Symbol: 902006 Występuje w komplecie: NIE OPIS PRZEDMIOTUPrzepiękna, duża broszka, wykonana ze srebra, wysadzanego lśniącymi markazytami oraz niebieskimi cyrkoniami. Broszka w kształcie kotylionu, w który ktoś wpiął pęk niebieskich niezapominajek. Broszka klasyczna i elegancka, jednocześnie wymowna w swojej symbolice. Niezapominajki symbolizują prawdziwą miłość i wierność. A także, autentyczny i wieloletni związek, zarówno pomiędzy partnerami jak i przyjaciółmi. Ofiarowywane niezapominajki mówią “pamiętam o Tobie i nigdy Cię nie zapomnę”. Ma ona bezpieczne zamknięcie, zatem nie ma obawy, iż przez przypadek odepnie się i zostanie zgubiona. Jest idealna do całodziennych biznesowych stylizacji, doda im wyrazu i klasycznej wytworności, jednocześnie ożywiając, w razie konieczności. Dzięki lśniącym stalowo szarym markazytom oraz niebieskim cyrkoniom może być dodatkiem do stroju koktajlowego, szczególnie w kolorze błękitu, granatu czy bieli.. Rekomendujemy połączenie z kolczykami z niebieskich topazów na sztyfcie lub małych kolczyków z markazytami. Kapitalnie sprawdzi się w roli prezentu z okazji imienin czy urodzin. Wymiary broszki: Szerokość: 29 mm Wysokość: 40 mm Grubość: 6 / 9 mm ( broszki / broszki i zapięcia)Markazyty: okrągłe, śr 1 mm, 55 szt ; cyrkonie, śr. 1,5 mm – 12szt W naszym sklepie znajdziesz również inne wyroby z markazytami, które będą świetnym uzupełnieniem, stanowiąc niemal doskonały komplet. Sprawdź. Uwaga! Biżuteria z markazytami źle znosi wilgoć, informację jak ją pielęgnować znajdziesz na naszym blogu. Przypominamy, iż biżuterię zakupioną w naszym sklepie otrzymacie Państwo, wraz z eleganckimi opakowaniami►. Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria:
Marka: Braccatta
Rozmiar:
Typ rozmiaru:
Sprzedawca: Braccatta
Cena standardowa: 279.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę JANE BLUE Srebrna broszka markazyty i cyrkonie kotylion, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *