LINDA Srebrne kolczyki markazyty ażur owal angielskie zapięcie

LINDA Srebrne kolczyki markazyty ażur owal angielskie zapięcie

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: LINDA Srebrne kolczyki markazyty ażur owal angielskie zapięcie

Cena standardowa: 199.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: LINDA Srebrne kolczyki markazyty ażur owal angielskie zapięcie, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

LINDA Srebrne kolczyki markazyty ażur owal angielskie zapięcie

LINDA Srebrne kolczyki markazyty ażur owal angielskie zapięcie

Informacje na temat produktu LINDA Srebrne kolczyki markazyty ażur owal angielskie zapięcie:

Srebrne kolczyki z markazytami, owal, angielskie zapięcie KOLCZYKI LINDA Kruszec: srebro Próba: 925 Kamienie: markazyty Waga: 7,5 g Symbol: 912003 Występuje w komplecie: NIE OPIS PRZEDMIOTU Średniej wielkości, piękne srebrne kolczyki. Mnóstwo migotliwych markazytów osadzonych w owalnym, ażurowym kształcie. Eleganckie dzięki prostemu, geometrycznemu kształtowi i lśniącej poświacie kamieni. Kolczyki z bezpiecznym angielskim zapięciem. Idealne do formalnych stylizacji, koktajlowych lub wieczorowych, w praktycznie każdej tonacji kolorystycznej. Rekomendujemy w połączeniu z innymi elementami biżuterii z markazytami, perłami lub masą perłową. Niezwykle trafny pomysł na prezent. Markazyty Markazyty to ulubione kamienie królowych. Biżuterię z nimi nosiła Kleopatra, Maria Antonina i angielska królowa Wiktoria. Biżuteria z markazytami, szczególnie lubiana w okresie Art Deco, obecnie znów staje się popularna i coraz częściej pojawia się w wiodących salonach jubilerskich, w których kupowana jest przez wyczulone na trendy mody elegantki. Czytaj więcej Wymiary: Szerokość: 14 mm Wysokość: 19 mm Kamienie: markazyty 40 szt, 1×1 mm, Uwaga! Biżuteria z markazytami źle znosi wilgoć, informację jak ją pielęgnować znajdziesz na naszym blogu. To nie do końca to, czego szukasz? Obejrzyj inne precjoza z markazytami► w naszej ofercie. Przypominamy, iż biżuterię zakupioną w naszym sklepie otrzymacie Państwo, wraz z eleganckimi opakowaniami►. Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Ubrania i akcesoria > Biżuteria > Kolczyki
Marka: Braccatta
Rozmiar:
Typ rozmiaru:
Sprzedawca: Braccatta
Cena standardowa: 199.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę LINDA Srebrne kolczyki markazyty ażur owal angielskie zapięcie, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *