LOBO Srebrny wisiorek drzewo życia okrągły markazyty

LOBO Srebrny wisiorek drzewo życia okrągły markazyty

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: LOBO Srebrny wisiorek drzewo życia okrągły markazyty

Cena standardowa: 229.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: LOBO Srebrny wisiorek drzewo życia okrągły markazyty, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

LOBO Srebrny wisiorek drzewo życia okrągły markazyty

LOBO Srebrny wisiorek drzewo życia okrągły markazyty

Informacje na temat produktu LOBO Srebrny wisiorek drzewo życia okrągły markazyty:

Srebrny, okrągły, wisiorek z markazytami, drzewo życia, talizman WISIOREK LOBO Kruszec: srebro Próba: 925 Kamienie: markazyty Waga: 9,5 g Symbol: 911005 Występuje w komplecie: NIE Opis Produktu: Duży, okrągły srebrny wisiorek. Drzewo Życia. Roślinny ornament, nawiązujący do powszechnego i obecnie bardzo modnego symbolu. Ozdobiony brylantowo połyskującymi markazytami. Wykonany ze srebra oksydowanego. Oryginalny kształt i przestrzenna forma dodają mu lekkości. Wisiorek, pomimo swoich rozmiarów, jest elegancki i stonowany. Idealny do całodziennych stylizacji, doda im wyrazu i klasy. Rekomendujemy noszenie na łańcuszku, również z oksydowanego srebra o długości 60 cm+ i połączenie z kolczykami z czarnych pereł lub markazytów. To dobry pomysł na prezent przesłaniem, z okazji imienin czy urodzin. Drzewo Życia – symbolika Drzewo życia, czasami zwane również drzewem szczęścia, to symbol, który jest obecny praktycznie we wszystkich wierzeniach i kręgach kulturowych, już od czasów starożytnych. Choć w każdej z nich znaczenie i moc drzewa jest opisywane nieco inaczej, jest ono symbolem wiecznego odradzania się przyrody a jednocześnie ludzkiego przemijania. W starym Testamencie jest symbolem mądrości, która prowadzi do szczęścia. W mitologii nordyckiej możemy natomiast znaleźć informacją, że drzewo życia jest czymś w rodzaju magicznego źródła wiedzy. W innych źródłach ma symbolizować również zdrowie, rodzinę, macierzyństwo, mądrość, szczęście, dostatek i bezpieczeństwo. Traktowane jako talizman, może wspomagać w każdej dziedzinie życia. Markazyty Markazyty to ulubione kamienie królowych. Biżuterię z nimi nosiła Kleopatra, Maria Antonina i angielska królowa Wiktoria. Biżuteria z markazytami, szczególnie lubiana w okresie Art Deco, obecnie znów staje się popularna i coraz częściej pojawia się w wiodących salonach jubilerskich, w których kupowana jest przez wyczulone na trendy mody elegantki. Długość części ozdobnej wisiorka: 45 mm Szerokość części ozdobnej wisiorka: 35 mm W naszym sklepie znajdziesz również inne wyroby z markazytami, które będą świetnym uzupełnieniem, stanowiąc niemal doskonały komplet. Sprawdź. Uwaga! Biżuteria z markazytami źle znosi wilgoć, informację jak ją pielęgnować znajdziesz na naszym blogu. Przypominamy, iż biżuterię zakupioną w naszym sklepie otrzymacie Państwo, wraz z eleganckimi opakowaniami►. Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Ubrania i akcesoria > Biżuteria > Zawieszki i wisiorki
Marka: Braccatta
Rozmiar:
Typ rozmiaru:
Sprzedawca: Braccatta
Cena standardowa: 229.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę LOBO Srebrny wisiorek drzewo życia okrągły markazyty, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *