LONGINES Avigation BigEye L2.816.4.53.2

LONGINES Avigation BigEye L2.816.4.53.2

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: LONGINES Avigation BigEye L2.816.4.53.2

Cena standardowa: 11290.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: LONGINES Avigation BigEye L2.816.4.53.2, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

LONGINES Avigation BigEye L2.816.4.53.2

LONGINES Avigation BigEye L2.816.4.53.2

Informacje na temat produktu LONGINES Avigation BigEye L2.816.4.53.2:

Longines Heritage Avigation Big Eye, to męski zegarek, którego koperta o średnicy 41mm wykonana jest z wysokiej jakości nierdzewnej stali szlachetnej 316L. Wskazówki oraz malowane cyfry arabskie pięknie kontrastują z czarną tarczą. Nałożono na nie materiał fosforescencyjny Superluminova, który świeci długo jeszcze po tym jak usuniemy zegarek spod źródła światła. Zegarek posiada komplikację w postaci chronografu. Cyferblat chroni najlepsze na rynku, nierysujące się szkło szafirowe. Pokryte ono zostało od spodniej strony wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną, która niweluje wszelkie refleksy i odbicia światła a wszystko po to, by tarcza stała się jeszcze bardziej wyraźna i czytelna. Stalowy dekiel z grawerunkiem samolotu chroni automatyczny szwajcarski mechanizm L688 bazujący na: 27-mio kamieniowym ETA A08.L01 z 54-ro godzinną rezerwą naciągu. Do zegarka dołączono, standardowej długości, brązowy, postarzany pasek ze skóry cielęcej zakończony standardowym zapięciem ze sprzączką. Longines Heritage Avigation Big Eye, to przykład sportowej elegancji w stylistyce połowy XX wieku. Będzie on pasował do szerokiej palety strojów a także do wielu różnych okazji jak na przykład spotkania biznesowe czy bankietowe kolacje. Czasomierz ten cechuje wodoszczelność rzędu 3 barów. Sama koperta wytrzyma deszcz, mycie rąk oraz przypadkowe zachlapania. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych czynności. Pamiętajmy jednak, że pasek ze skóry nie jest przystosowany do kontaktu z wodą.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: LONGINES
Rozmiar: 41,0
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 11290.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę LONGINES Avigation BigEye L2.816.4.53.2, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *