LONGINES Conquest Heritage L1.611.4.52.2

LONGINES Conquest Heritage L1.611.4.52.2

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: LONGINES Conquest Heritage L1.611.4.52.2

Cena standardowa: 4970.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: LONGINES Conquest Heritage L1.611.4.52.2, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

LONGINES Conquest Heritage L1.611.4.52.2

LONGINES Conquest Heritage L1.611.4.52.2

Informacje na temat produktu LONGINES Conquest Heritage L1.611.4.52.2:

Longines Conquest Heritage, to damski zegarek, którego koperta o średnicy 35mm wykonana jest z wysokiej jakości nierdzewnej stali szlachetnej 316L. Na wskazówki oraz po wewnętrznej stronie nakładanych indeksów, w kolorze różowego złota, nałożono materiał fosforescencyjny Superluminova. Świeci on długo jeszcze po tym jak usuniemy zegarek spod źródła światła. Wszystko to pięknie kontrastuje z czarną lakierowaną tarczą. Chroni ją szkło hesalitowe, które jest bardziej odporne na zbicie. Istnieje również możliwość jego wypolerowania. Datownik umieszczono na godzinie 12:00. Zakręcany dekiel zdobi piękny medalion przedstawiający złote fale i gwiazdy na granatowym niebie. Zegarek napędza kaliber 633, czyli 25-cio kamieniowy, szwajcarski, automatyczny mechanizm firmy ETA 2824/2 z 38-mio godzinną rezerwą naciągu. Do zegarka dołączono czarny pasek wykonany ze skóry aligatora, który zakończony został standardowym zapięciem. Longines Conquest Heritage, to przykład klasycznego zegarka z dawnych lat. Będzie on pasował do szerokiej palety strojów, a także do wielu różnych okazji. Z pewnością spodoba się ludziom kochającym ducha lat 60-tych. Czasomierz ten cechuje wodoszczelność rzędu 3 barów. Sama koperta wytrzyma deszcz, mycie rąk oraz przypadkowe zachlapania. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych czynności. Pamiętajmy jednak, że skórzany pasek nie jest przystosowany do kontaktu z wodą.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: LONGINES
Rozmiar: 35
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 4970.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę LONGINES Conquest Heritage L1.611.4.52.2, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *