LONGINES Conquest Heritage L1.645.4.52.4

LONGINES Conquest Heritage L1.645.4.52.4

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: LONGINES Conquest Heritage L1.645.4.52.4

Cena standardowa: 10700.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: LONGINES Conquest Heritage L1.645.4.52.4, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

LONGINES Conquest Heritage L1.645.4.52.4

Informacje na temat produktu LONGINES Conquest Heritage L1.645.4.52.4:

Longines Conquest Heritage, to męski zegarek, którego koperta o średnicy 40mm wykonana jest z wysokiej jakości nierdzewnej stali szlachetnej 316L. Na wskazówki oraz po wewnętrznej stronie nakładanych indeksów, w kolorze różowego złota, nałożono materiał fosforescencyjny Superluminova. Świeci on długo jeszcze po tym jak usuniemy zegarek spod źródła światła. Wszystko to pięknie kontrastuje z czarną lakierowaną tarczą. Cyferblat chroni najlepsze na rynku, nierysujące się szkło szafirowe. Datownik umieszczono na godzinie 12:00. Zakręcany dekiel zdobi piękny medalion przedstawiający złote fale i gwiazdy na granatowym niebie. Zegarek napędza kaliber 633, czyli 25-cio kamieniowy, szwajcarski, automatyczny mechanizm firmy ETA 2824/2 z 38-mio godzinną rezerwą naciągu. Do zegarka dołączono czarny pasek wykonany ze skóry aligatora, który zakończony został standardowym zapięciem. Longines Conquest Heritage, to przykład klasycznego zegarka z dawnych lat. Będzie on pasował do szerokiej palety strojów, a także do wielu różnych okazji. Z pewnością spodoba się ludziom kochającym ducha lat 60-tych. Czasomierz ten cechuje wodoszczelność rzędu 3 barów. Sama koperta wytrzyma deszcz, mycie rąk oraz przypadkowe zachlapania. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych czynności. Pamiętajmy jednak, że skórzany pasek nie jest przystosowany do kontaktu z wodą.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: LONGINES
Rozmiar: 40MM
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 10700.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę LONGINES Conquest Heritage L1.645.4.52.4, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.