LONGINES Elegant Collection L2.793.4.51.7

LONGINES Elegant Collection L2.793.4.51.7

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: LONGINES Elegant Collection L2.793.4.51.7

Cena standardowa: 8490.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: LONGINES Elegant Collection L2.793.4.51.7, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

LONGINES Elegant Collection L2.793.4.51.7

LONGINES Elegant Collection L2.793.4.51.7

Informacje na temat produktu LONGINES Elegant Collection L2.793.4.51.7:

Longines Master, to męski zegarek, którego koperta o średnicy 40 mm wykonana jest z wysokiej jakości nierdzewnej stali szlachetnej 316L. Srebrne piaskowane wskazówki doskonale kontrastują z czarną tarczą o wzorze kłosa jęczmienia. Zegarek jest bardzo czytelny z racji dużych wyraźnych malowanych cyfr rzymskich. Cyferblat chroni najlepsze na rynku, nierysujące się szkło szafirowe. Transparentny dekiel ukazuje nam piękno jednego z dwóch zamiennie stosowanych automatycznych szwajcarskich mechanizmów L619/888 bazujących odpowiednio na: 21-no kamieniowych ETA 2892-A2 z 42 godzinną rezerwą naciągu, lub na ETA A31.L01 z 64-ro godzinną rezerwą naciągu. Do zegarka dołączono czarny pasek ze skóry aligatora wykończony białym przeszyciem, zakończonym bezpiecznym zapięciem motylkowym. Dzięki temu mamy pewność, że zegarek nie spadnie nam z nadgarstka. Model dostępny jest również z paskiem XL, ale ostatnia cyfra w numerze referencyjnym zmienia się wtedy z 7 na 8. Longines Master, to przykład klasycznego zegarka w nowoczesnym i eleganckim wydaniu. Będzie on pasował do szerokiej palety strojów, a także do wielu różnych okazji. Czasomierz ten cechuje wodoszczelność rzędu 3 barów. Sama koperta wytrzyma deszcz, mycie rąk oraz przypadkowe zachlapania. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych czynności. Pamiętajmy jednak, że pasek ze skóry nie jest przystosowany do kontaktu z wodą.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: LONGINES
Rozmiar: 40
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 8490.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę LONGINES Elegant Collection L2.793.4.51.7, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *