LONGINES La Grande Classique L4.709.1.88.2

LONGINES La Grande Classique L4.709.1.88.2

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: LONGINES La Grande Classique L4.709.1.88.2

Cena standardowa: 7270.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: LONGINES La Grande Classique L4.709.1.88.2, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

LONGINES La Grande Classique L4.709.1.88.2

Informacje na temat produktu LONGINES La Grande Classique L4.709.1.88.2:

Longines La Grande Classique L4.709.1.88.2, to damski zegarek, którego koperta o średnicy 33,0 mm wykonana jest z wysokiej jakości nierdzewnej stali szlachetnej 316L. Pokryta ona została pozłoceniem PVD w kolorze różowego złota. Czarne wskazówki oraz 12 brylantów Top Wesselton VS-SI o łącznej masie 0,081 karata pięknie kontrastują z perłową tarczą. Cyferblat chroni najlepsze na rynku, nierysujące się szkło szafirowe. Do kwarcowego zegarka dla kobiet dołączono czarny pasek wykonany ze skóry aligatora. Zakończoną go standardowym zapięciem ze sprzączką. Longines La Grande Classique L4.709.1.88.2 to przykład typowej klasyki nad klasykami. Jest bardzo cienki dzięki czemu sprawia wrażenie lekkości i delikatności a sposób mocowania paska powoduje bardzo ciekawy i oryginalny widok. Będzie on pasował do szerokiej palety strojów a także do wielu różnych okazji zwłaszcza wyjść do teatru czy opery, ale z powodzeniem nada się również do wszelakich przyjęć bankietowych. Model ten cechuje wodoszczelność rzędu 3 barów. Sama koperta wytrzyma deszcz, mycie rąk i przypadkowe zachlapania. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych czynności. Pamiętajmy jednak, że wodoszczelna jest tylko koperta. Skórzany pasek nie jest przystosowany do kontaktu z wodą.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: LONGINES
Rozmiar: 33,0
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 7270.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę LONGINES La Grande Classique L4.709.1.88.2, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.