LONGINES Master Collection L2.128.4.97.6

LONGINES Master Collection L2.128.4.97.6

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: LONGINES Master Collection L2.128.4.97.6

Cena standardowa: 10000.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: LONGINES Master Collection L2.128.4.97.6, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

LONGINES Master Collection L2.128.4.97.6

Informacje na temat produktu LONGINES Master Collection L2.128.4.97.6:

Longines Master, to damski zegarek, którego koperta o średnicy 25,5mm wykonana jest z wysokiej jakości nierdzewnej stali szlachetnej 316L. Stalowe wskazówki doskonale kontrastują z niebieską tarczą o szlifie słonecznym. W miejsce indeksów godzinowych wprawiono 12 diamentów o łącznej masie 0,034 carata, w barwie Top Wesselton i czystości VS. Cyferblat chroni najlepsze na rynku, nierysujące się szkło szafirowe. Transparentny dekiel ukazuje nam piękno jednego z dwóch stosowanych zamiennie, szwajcarskich, automatycznych mechanizmów. Są nimi 20 kamieniowy L595 lub 2 kamieniowy 592 firmy ETA z 40-godzinną rezerwą naciągu. Do zegarka dołączono stalową matowo błyszczącą bransoletę zakończoną bezpiecznym zapięciem motylkowym. Dzięki temu mamy pewność, że zegarek nie spadnie nam z nadgarstka. Longines Master, to przykład klasycznego zegarka w mocniejszym wydaniu koperty z powiewem biżuteryjnego stylu dzięki diamentom. Będzie on pasował do szerokiej palety strojów, a także do wielu różnych okazji jak na przykład wyjścia do opery czy teatru, ale i na co dzień. Dzięki swojej oryginalnej kolorystyce z pewnością wyróżni się na tle innych zegarków a także zwróci uwagę niejednej kobiety. Czasomierz ten cechuje wodoszczelność rzędu 3 barów. Wytrzyma deszcz, mycie rąk oraz przypadkowe zachlapania. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych czynności.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: LONGINES
Rozmiar: 25,0
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 10000.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę LONGINES Master Collection L2.128.4.97.6, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.