LONGINES Master Collection L2.759.4.78.3

LONGINES Master Collection L2.759.4.78.3

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: LONGINES Master Collection L2.759.4.78.3

Cena standardowa: 12230.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: LONGINES Master Collection L2.759.4.78.3, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

LONGINES Master Collection L2.759.4.78.3

LONGINES Master Collection L2.759.4.78.3

Informacje na temat produktu LONGINES Master Collection L2.759.4.78.3:

Longines Master Chronograph, to męski zegarek, którego koperta o średnicy 42mm wykonana jest z wysokiej jakości nierdzewnej stali szlachetnej 316L. Granatowe, stalowe wskazówki wspaniale kontrastują ze srebrną tarczą o wzorze kłosa jęczmienia. Zegarek jest bardzo czytelny z racji dużych, wyraźnych malowanych na czarno cyfr arabskich. Model ten posiada komplikację w postaci chronografu. Cyferblat chroni najlepsze na rynku, nierysujące się szkło szafirowe. Transparentny dekiel ukazuje nam piękno automatycznego szwajcarskiego mechanizmu L688 bazującego na: 27-mio kamieniowym ETA A08.L01 z kołem kolumnowym oraz 54 godzinną rezerwą naciągu. Do zegarka dołączono brązowy pasek ze skóry aligatora przeszyty białą stebnówką. Zakończono go bezpiecznym zapięciem motylkowym dzięki czemu mamy pewność, że zegarek nie spadnie nam z nadgarstka. Model ten występuje również w wersji z dłuższym paskiem XL. W takiej opcji ostatnia cyfra numeru referencyjnego zamieniona została z „3” na „5”. Longines Master Chronograph, to przykład sportowej elegancji pasującej do szerokiej palety strojów a także do wielu różnych okazji. Czasomierz ten cechuje wodoszczelność rzędu 3 barów. Sama koperta wytrzyma deszcz, mycie rąk oraz przypadkowe zachlapania. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych czynności. Pamiętajmy jednak, że pasek ze skóry nie jest przystosowany do kontaktu z wodą.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: LONGINES
Rozmiar: 42mm
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 12230.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę LONGINES Master Collection L2.759.4.78.3, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *