LONGINES Master Collection L2.773.4.78.3

LONGINES Master Collection L2.773.4.78.3

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: LONGINES Master Collection L2.773.4.78.3

Cena standardowa: 15980.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: LONGINES Master Collection L2.773.4.78.3, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

LONGINES Master Collection L2.773.4.78.3

Informacje na temat produktu LONGINES Master Collection L2.773.4.78.3:

Longines Master, to męski zegarek, którego koperta o średnicy 42mm wykonana jest z wysokiej jakości nierdzewnej stali szlachetnej 316L. Granatowe stalowe wskazówki oraz malowane na czarno cyfry arabskie doskonale kontrastują ze srebrną tarczą o wzorze kłosa jęczmienia. Tarczę zdobi wiele komplikacji w postaci chronografu, wskazania czasu 24-ro godzinnego, rozbudowanego datownika pokazującego dzień miesiąca, dzień tygodnia, miesiąc oraz wskazanie faz księżyca. Cyferblat chroni najlepsze na rynku, nierysujące się szkło szafirowe. Transparentny dekiel ukazuje nam piękno automatycznego szwajcarskiego mechanizmu L687 z kołem kolumnowym i z 54-ro godzinną rezerwą naciągu. Do zegarka dołączono brązowy pasek ze skóry aligatora z białą stebnówką zakończony bezpiecznym zapięciem motylkowym. Dzięki temu mamy pewność, że zegarek nie spadnie nam z nadgarstka. Model ten występuje również w wersji z dłuższym paskiem XL. W takiej opcji ostatnia cyfra numeru referencyjnego zamieniona została z „3” na „5”. Longines Master, to przykład sportowej elegancji i kunsztu zegarmistrzowskiego. Będzie on pasował do szerokiej palety strojów, a także do wielu różnych okazji w tym spotkań biznesowych czy kolacji bankietowych. Czasomierz ten cechuje wodoszczelność rzędu 3 barów. Sama koperta wytrzyma deszcz, mycie rąk oraz przypadkowe zachlapania. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych czynności. Pamiętajmy jednak, że pasek ze skóry nie jest przystosowany do kontaktu z wodą.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: LONGINES
Rozmiar: 42
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 15980.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę LONGINES Master Collection L2.773.4.78.3, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.