LONGINES Master Collection L2.893.4.92.6

LONGINES Master Collection L2.893.4.92.6

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: LONGINES Master Collection L2.893.4.92.6

Cena standardowa: 9700.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: LONGINES Master Collection L2.893.4.92.6, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

LONGINES Master Collection L2.893.4.92.6

Informacje na temat produktu LONGINES Master Collection L2.893.4.92.6:

Longines Master, to męski zegarek, którego koperta o średnicy 42mm wykonana jest z wysokiej jakości nierdzewnej stali szlachetnej 316L. Stalowe polerowane wskazówki oraz stalowe nakładane indeksy, wspaniale kontrastują z niebieską tarczą o pięknym słonecznym szlifie. Cyferblat chroni najlepsze na rynku, nierysujące się szkło szafirowe. Transparentny dekiel ukazuje nam piękno jednego z dwóch stosowanych zamiennie automatycznych szwajcarskich mechanizmów L619/888 bazujących odpowiednio na: 21-no kamieniowych ETA 2892-A2 z 42 godzinną rezerwą naciągu, lub na ETA A31.L01 z 64-ro godzinną rezerwą naciągu. Do zegarka dołączono stalową bransoletę, której matowe wewnętrzne ogniwa doskonale kontrastują z zewnętrznymi, błyszczącymi elementami. Zakończony ją bezpiecznym zapięciem motylkowym dzięki czemu mamy pewność, że zegarek nie spadnie nam z nadgarstka. Longines Master, to przykład klasycznego zegarka w nowoczesnym i eleganckim wydaniu. Będzie on pasował do szerokiej palety strojów a także do wielu różnych okazji a dzięki kolorystyce wyróżni się pośród innych czasomierzy i niewątpliwie zwróci na siebie uwagę. Czasomierz ten cechuje wodoszczelność rzędu 3 barów. Wytrzyma deszcz, mycie rąk oraz przypadkowe zachlapania. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych czynności.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: LONGINES
Rozmiar: 42mm
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 9700.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę LONGINES Master Collection L2.893.4.92.6, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.