LONGINES PROMOCJA CONQUEST CLASSIC L2.786.8.76.3

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: LONGINES PROMOCJA CONQUEST CLASSIC L2.786.8.76.3

Cena standardowa: 40550.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: LONGINES PROMOCJA CONQUEST CLASSIC L2.786.8.76.3, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

LONGINES PROMOCJA CONQUEST CLASSIC L2.786.8.76.3

Informacje na temat produktu LONGINES PROMOCJA CONQUEST CLASSIC L2.786.8.76.3:

Longines Conquest Classic, to męski zegarek, którego koperta o średnicy 40mm wykonana jest z 18-sto karatowego różowego złota. Wskazówki i nakładane indeksy oraz trzy cyfry arabskie w kolorze koperty, pięknie komponują się ze srebrną tarczą o ciekawym pionowym wzorze. Nałożono na nie substancję fosforescencyjną Superluminova, która świeci jeszcze długo po tym jak usunie się zegarek spod źródła światła. Cyferblat chroni najlepsze na rynku, nierysujące się szkło szafirowe. Pokryte ono zostało od spodniej strony wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną, która niweluje wszelkie refleksy i odbicia światła a wszystko po to, by tarcza stała się jeszcze bardziej wyraźna i czytelna. Przezroczysty dekiel odsłania przed nami piękno i tajemnice dwóch stosowanych zamiennie automatycznych szwajcarskich mechanizmów L619/888 bazujących odpowiednio na: 21-no kamieniowych ETA 2892-A2 z 42 godzinną rezerwą naciągu, lub na ETA A31.L01 z 64-ro godzinną rezerwą naciągu. Do zegarka dołączono czarny pasek ze skóry aligatora wykończony białym przeszyciem. Zakończono go bezpiecznym zapięciem motylkowym, dzięki czemu mamy pewność, że zegarek nie spadnie nam z nadgarstka. Model ten występuje również w wersji z dłuższym paskiem. W takim przypadku ostatnia cyfra numeru referencyjnego zostaje zamieniona z „3” na „5”. Longines Conquest Classic to przykład sportowej elegancji z nutą biżuterii dzięki złotej kopercie. Będzie on pasował do szerokiej palety strojów a także do wielu różnych okazji. Czasomierz ten cechuje wodoszczelność rzędu 5 barów. Sama koperta wytrzyma deszcz, mycie rąk, przypadkowe zachlapania oraz prysznic. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych czynności. Pamiętajmy jednak, że pasek ze skóry nie jest przystosowany do kontaktu z wodą.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: LONGINES
Rozmiar: 41mm
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 40550.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę LONGINES PROMOCJA CONQUEST CLASSIC L2.786.8.76.3, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *