LONGINES PROMOCJA Conquest L3.319.4.87.9

LONGINES PROMOCJA Conquest L3.319.4.87.9

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: LONGINES PROMOCJA Conquest L3.319.4.87.9

Cena standardowa: 7000.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: LONGINES PROMOCJA Conquest L3.319.4.87.9, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

LONGINES PROMOCJA Conquest L3.319.4.87.9

LONGINES PROMOCJA Conquest L3.319.4.87.9

Informacje na temat produktu LONGINES PROMOCJA Conquest L3.319.4.87.9:

Longines Conquest Lady VHP Ceramic Diamonds to damski zegarek, którego koperta o średnicy 36 mm wykonana jest z wysokiej jakości nierdzewnej stali szlachetnej 316L. Czarne wskazówki pięknie kontrastują z tarczą wykonaną z białej masy perłowej z czerwonym napisem V.H.P. Nałożono na nie materiał fosforescencyjny Superluminova, który świeci długo jeszcze po tym jak usuniemy zegarek spod źródła światła. W miejsce indeksów godzinowych wprawiono 9 diamentów o łącznej masie 0,041 carata w barwie Top Wesselton i czystości VS-SI. Bezel wykonano z nierysującej się białej ceramiki. Cyferblat chroni najlepsze na rynku, nierysujące się szkło szafirowe. Pokryte ono zostało od spodniej strony wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną, która niweluje wszelkie refleksy i odbicia światła a wszystko po to, by tarcza stała się jeszcze bardziej wyraźna i czytelna. Koronka jest tu dodatkowo chroniona przed uderzeniami. Stalowy dekiel chroni szwajcarski, wysoce zaawansowany technicznie kwarcowy mechanizm L288. Po pierwsze dokładność, dzięki sensorowi sprawdzającemu co jakiś czas temperaturę otocznia, mechanizm dostosowuje do niej chód zegarka dzięki czemu roczna rozbieżność w chodzi to tylko +/- 5 sekund rocznie. To wspaniały wynik, ale to nie koniec. Dzięki dwóm sensorom wykrywającym pole magnetyczne, mechanizm stopuje wskazówki do momentu aż pole magnetyczne ustanie a następnie resetuje wskazówki. Odpowiada za to system GPD, czyli Gear Position Detection, który sale zapamiętuje ostatnie położenie wskazówek. Jeśli poprzez wstrząs lub silne pole magnetyczne wskazówki zostaną przesunięte, mechanizm resetuje je do prawidłowej pozycji właśnie dzięki GPD. Jeśli myślicie, że to wszystko to jesteście w błędzie. Zegarek zaopatrzony został w wieczny kalendarz, który uwzględni wszystkie dni i lata przestępne aż do 2400 roku. Mechanizm posiada jeszcze funkcję EOL (End OF Life), który zasygnalizuje niski poziom baterii. Do zegarka dołączono biały gumowy pasek zakończony bezpiecznym zapięciem motylkowym. Dzięki temu mamy pewność, że zegarek nie spadnie nam z nadgarstka. Longines Conquest Lady VHP Ceramic Diamonds to przykład klasycznego zegarka w mocnej oprawie z lekkim powiewem sportowego i biżuteryjnego stylu. Będzie on pasował do szerokiej palety strojów a także do wielu różnych okazji. Czasomierz ten cechuje wodoszczelność rzędu 5 barów. Wytrzyma deszcz, mycie rąk, przypadkowe zachlapania oraz prysznic. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych czynności.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: LONGINES
Rozmiar: 36,0
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 7000.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę LONGINES PROMOCJA Conquest L3.319.4.87.9, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *