LONGINES PROMOCJA Flagship L4.899.4.21.6

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: LONGINES PROMOCJA Flagship L4.899.4.21.6

Cena standardowa: 7310.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: LONGINES PROMOCJA Flagship L4.899.4.21.6, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

LONGINES PROMOCJA Flagship L4.899.4.21.6

Informacje na temat produktu LONGINES PROMOCJA Flagship L4.899.4.21.6:

Longines Les Grandes Classiques Flagship, to męski zegarek, którego koperta o średnicy 38,50mm wykonana jest z wysokiej jakości nierdzewnej stali szlachetnej 316L. Stalowe wskazówki oraz malowane na czarno cyfry rzymskie pięknie kontrastują z białą matową tarczą. Zdobi ją komplikacja w postaci podwójnego datownika pokazującego dzień miesiąca i dzień tygodnia. Cyferblat chroni najlepsze na rynku, nierysujące się szkło szafirowe. Pokryte ono zostało od spodniej strony wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną, która niweluje wszelkie refleksy i odbicia światła a wszystko po to, by tarcza stała się jeszcze bardziej wyraźna i czytelna. Transparentny dekiel ukazuje nam piękno automatycznego szwajcarskiego mechanizmu L636 bazującego na: 25-cio kamieniowej ETA 2836-2 z 38-mio godzinną rezerwą naciągu. Do zegarka dołączono stalową błyszczącą bransoletę zakończoną bezpiecznym zapięciem motylkowym. Dzięki temu mamy pewność, że zegarek nie spadnie nam z nadgarstka. Longines Les Grandes Classiques Flagship, to przykład eleganckiego klasycznego zegarka z delikatnym biżuteryjnym akcentem. Będzie on pasował do szerokiej palety strojów a także do wielu różnych okazji. Cechuje go wodoszczelność rzędu 3 barów. Wytrzyma deszcz, mycie rąk i przypadkowe zachlapania. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych czynności.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: LONGINES
Rozmiar: 38,5mm
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 7310.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę LONGINES PROMOCJA Flagship L4.899.4.21.6, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *