MAX Srebrna bransoleta męska, pancerka, z blaszką do graweru

MAX Srebrna bransoleta męska, pancerka, z blaszką do graweru

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: MAX Srebrna bransoleta męska, pancerka, z blaszką do graweru

Cena standardowa: 149.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: MAX Srebrna bransoleta męska, pancerka, z blaszką do graweru, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

MAX Srebrna bransoleta męska, pancerka, z blaszką do graweru

MAX Srebrna bransoleta męska, pancerka, z blaszką do graweru

Informacje na temat produktu MAX Srebrna bransoleta męska, pancerka, z blaszką do graweru:

Srebrna męska bransoletka, pancerka, z blaszką do grawerowania, 5,5 mm BRANSOLETA MĘSKA MAX Kruszec: srebro Próba: 925 Waga: 10 – 12 g (zależnie od długości) Symbol: 811005 Występuje w komplecie: TAK Opis bransolety Męska bransoletka, wzór pancerka, z blaszką do grawerowania. Szerokość około 5,5 mm. Wykonana ze srebra próby 925. Bransoletki to obok łańcuszków, spinek czy pinów, podstawowe elementy biżuterii męskiej. Te, umożliwiające grawerowanie a zatem personalizację, wyróżniają się oryginalnością. Pancerka, to popularny splot w męskiej biżuterii. Składa się z połączonych ze sobą pojedynczych ogniw spłaszczonych po bokach. Przypomina pancerz odporny na zgniecenia. Splot ten, choć prosty, dzięki swej budowie jest on bardzo solidny i wytrzymały. Z tego powodu jest jednym z najchętniej wybieranych przez mężczyzn. To charakterystyczny, ponadczasowy splot. Diamentowanie, to technika wykończenia gotowego wyrobu poprzez jego skrawanie nożami o diamentowych głowicach. Pozostawiają one powierzchnie idealnie gładką, dzięki czemu przepięknie odbija ona światło, tworząc interesujący, niemal lustrzany, efekt. Wyroby diamentowane są o około 20% lżejsze od swoich odpowiedników bez takiego wykończenia. Pomysł na wspaniały prezent. Bransoletka, wraz z osobistym tekstem, wygrawerowanym na blaszce, będzie stanowić niezapomnianą pamiątkę i osobisty podarunek. Długość z zapięciem: 21, 22, 23 cmSzerokość: 5,5 mmGrubość: 2,0 mmBlaszka: 6 x 57 mm Waga: 21cm – 10,0g 22 cm – 11,2 g 23 cm – 12,4 g Przypominamy, iż biżuterię zakupioną w naszym sklepie otrzymacie Państwo, wraz z eleganckimi opakowaniami .

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria:
Marka: Braccatta
Rozmiar:
Typ rozmiaru:
Sprzedawca: Braccatta
Cena standardowa: 149.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę MAX Srebrna bransoleta męska, pancerka, z blaszką do graweru, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *