MIYOKO, naszyjnik z pereł, długi, na plecy 2 m

MIYOKO, naszyjnik z pereł, długi, na plecy 2 m

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: MIYOKO, naszyjnik z pereł, długi, na plecy 2 m

Cena standardowa: 599.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: MIYOKO, naszyjnik z pereł, długi, na plecy 2 m, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

MIYOKO, naszyjnik z pereł, długi, na plecy 2 m

MIYOKO, naszyjnik z pereł, długi, na plecy 2 m

Informacje na temat produktu MIYOKO, naszyjnik z pereł, długi, na plecy 2 m:

Naszyjnik z białych pereł, z zapinką, bardzo długi, na plecy NASZYJNIK MIYOKO Kruszec: Próba: Waga: 117 g Kamienie: perła hodowlana słodkowodna Symbol: 903002 Występuje w komplecie: NIE OPIS PRZEDMIOTU Niezwykle elegancki sznur białych pereł, o wyjątkowej długości aż 200 cm. Subtelność i wytworność w najczystszej postaci. Srebrna zapinka, przydatna do upinania naszyjnika – gratis Perły ręcznie naciągane na podwójną nić jedwabną, z supełkowaniem pomiędzy poszczególnymi kamieniami. Ta technika gwarantuje, iż nawet w przypadku przerwania naszyjnika nie ma ryzyka, iż perły zsuną się z nici i zostaną zgubione. Supełki pomiędzy kamieniami pełnia również rolę buforów, tak aby kamienie nie ocierały się o siebie i wzajemnie rysując i uszkadzając w ten sposób powierzchnie perły. Nieodzowny dodatek wieczorowych kreacji. Naszyjnik sprawdzi się również jako dodatek do wytwornej stylizacji ślubnej, również jako naszyjnik na plecy. A udrapowany, podkreśli elegancję i reprezentacyjność stroju businesswoman. Naszyjnik pasuje do praktycznie każdej kompozycji kolorystycznej stroju. Ze względu na stworzony kontrast, największe wrażenie będzie robił jako dodatek do ciemnych kreacji (czarnych, granatowych, grafitowych). Naszyjnik jest niezwykle ozdobny sam w sobie, jeśli chcesz go uzupełnić innymi dodatkami, proponujemy proste kolczyki perły na sztyfcie lub bransoletkę z białych pereł. Wysmakowany prezent dla szykownej kobiety z klasą. Długość: 200 cmPerły: słodkowodne perły hodowlane, średnica 6-6,5 mm , prawie okrągłe, klasa AA+ Dzięki zapince, będziecie mogły upinać naszyjnik na wiele sposobów, za każdym razem zmieniając jego wygląd i charakter. Więcej sposobów aranżacji naszyjnika znajdziecie na naszym blogu. Naszyjnik otrzymacie Państwo w eleganckim opakowaniu jubilerskim. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo również inne precjoza z perłami, które mogą stanowić doskonały komplet. Save Save Save Save Save Save Save

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Ubrania i akcesoria > Biżuteria > Naszyjniki
Marka: Braccatta
Rozmiar:
Typ rozmiaru:
Sprzedawca: Braccatta
Cena standardowa: 599.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę MIYOKO, naszyjnik z pereł, długi, na plecy 2 m, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *