OMEGA ZEGAREK DE VILLE 428.58.36.60.02.001

OMEGA ZEGAREK DE VILLE 428.58.36.60.02.001

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: OMEGA ZEGAREK DE VILLE 428.58.36.60.02.001

Cena standardowa: 47100.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: OMEGA ZEGAREK DE VILLE 428.58.36.60.02.001, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

OMEGA ZEGAREK DE VILLE 428.58.36.60.02.001

Informacje na temat produktu OMEGA ZEGAREK DE VILLE 428.58.36.60.02.001:

De Ville Trésor OMEGA kontynuuje tradycje budowania unikalnego kobiecego stylu. Tym razem koncentruje się na nowym pokoleniu kobiet. Szczególnie, że ta kolekcja wprost emanuje pewnością siebie. Przepięknie delikatna koperta i wąskie wskazówki to nawiązanie do klasyki, ale wyobrażone na nowo elementy, takie jak smukłe rzymskie cyfry, faliste brylantowe zdobienia i oryginalne paski budują bardzo nowoczesny klimat kolekcji. OMEGA po raz pierwszy sięgnęła po nazwę „Trésor” w 1949 roku. Wówczas odnosiła się ona do skarbu ukrytego we wnętrzu zegarka – legendarnego kalibru 30 mm. Mechanizm stał się synonimem precyzji, ale także wzorem prostej i logicznej konstrukcji. Umożliwił także OMEGA zamknięcie oryginalnego modelu Trésor w pięknej i cienkiej złotej kopercie. W 2014 roku kolekcja De Ville Trésor ku uciesze miłośników marki powraca do oferty. Nowy mechanizm Co-Axial ponownie charakteryzuje się wysokim stopniem zaawansowania, a smukła koperta o wysokości zaledwie 10,6 mm nawiązuje do tradycyjnej elegancji oryginału. Pomost wybudowany pomiędzy starym, a nowym, zachęcił markę OMEGA do kultywowania tradycji nazwy Trésor, która znów zyskuje nowe życie i nowe znaczenie. W najnowszej kolekcji skarb stanowi wysoce precyzyjny mechanizm kwarcowy zamknięty z jeszcze cieńszej kopercie o wysokości 9,75 mm w modelach o średnicy 39 mm oraz zaledwie 8,85 mm wysokości w modelach o średnicy 36 mm. Co jeszcze ważniejsze, kolekcja stanowi esencję kobiecego zegarmistrzostwa OMEGA, nie tylko nawiązuje do wspaniałej historii, ale także reprezentuje najwyższą jakość i styl najbardziej urzekających zegarków dla współczesnych kobiet. Nowa kolekcja Trésor oferuje klasyczne wzornictwo w bardzo nowoczesnej formie. Każdy model wyróżnia się smukła kopertą dostępną w rozmiarze 39 lub 36 mm. Wszystkie modele posiadają brylantowe zdobienia wzdłuż boków koperty oraz pojedynczy brylant osadzony w koronce. Dodatkowym akcentem, który OMEGA dodała, by ozdobić koronkę jest kwiat utworzony z pięciu czerwonych logotypów marki z płynnej ceramiki. Inną charakterystyczną cechą zegarków są tłoczone lub malowane cyfry rzymskie w elegancki sposób okalające okrągłą tarczę. Każdą kopertę OMEGA Trésor od spodu zamyka specjalny, lustrzany dekiel w stylu „Her Time”. Projektanci marki nie myśleli jednak o tym, by przydatny przedmiot był zawsze pod ręką, ale bardziej o symbolicznej idei zwierciadła, mającego przypominać kobietom, kim są oraz o naturalnej charyzmie, którą dysponują. Wnętrze koperty skrywa kaliber OMEGA 4061. Marka oferuje w kolekcji 9 różnych modeli. Koperty wykonano ze stali szlachetnej lub 18-karatowego złota Sedna™, a paski ze skóry lub z tkaniny. Szeroki wybór tarcz obejmuje kolory czarny, brąz taupe, biały, niebieski, opalizujący srebrny oraz tarczę z masy perłowej.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: OMEGA
Rozmiar: 36mm
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 47100.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę OMEGA ZEGAREK DE VILLE 428.58.36.60.02.001, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.