PIXI Srebrna broszka z markazytami, żabka

PIXI Srebrna broszka z markazytami, żabka

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: PIXI Srebrna broszka z markazytami, żabka

Cena standardowa: 169.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: PIXI Srebrna broszka z markazytami, żabka, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

PIXI Srebrna broszka z markazytami, żabka

PIXI Srebrna broszka z markazytami, żabka

Informacje na temat produktu PIXI Srebrna broszka z markazytami, żabka:

Srebrna broszka z markazytami, żabka BROSZKA PIXI Kruszec: srebro Próba: 925 Waga: 7,6 g Kamienie: markazyty Symbol: 712039 Występuje w komplecie: NIE OPIS PRZEDMIOTUFiluterna, mała broszka, wykonana ze srebra, wysadzanego lśniącymi markazytami. Broszka w kształcie żabki, która w chińskiej kulturze symbolizuje szczęście i dobrobyt i powodzenie. Ma bezpieczne zamknięcie, zatem nie ma obawy, iż przez przypadek odepnie się i zostanie zgubiona. Jest ona idealna do całodziennych stylizacji, którym chcemy dodać lekkości i kobiecości. doda im wyrazu i klasycznej wytworności. Ze względu na niewielki rozmiar, może nie tylko być ozdoba marynarki ale również beretu, czapki czy torebki. Rekomendujemy połączenie z kolczykami z markazytów. Kapitalnie sprawdzi się w roli prezentu z okazji imienin czy urodzin, szczególnie obdarzonych poczuciem humoru oraz zawsze młodych duchem. Wymiary broszki: Szerokość: 30mm Wysokość: 24 mm Grubość: 10 mm (broszki i zapięcia) Kamienie: markazyty, śr. 1 mm- 65 szt. W naszym sklepie znajdziesz również inne wyroby z markazytami, które będą świetnym uzupełnieniem, stanowiąc niemal doskonały komplet. Sprawdź. To nie do końca to czego szukasz? Zobacz inne broszki w naszej ofercie. Uwaga! Biżuteria z markazytami źle znosi wilgoć, informację jak ją pielęgnować znajdziesz na naszym blogu Przypominamy, iż biżuterię zakupioną w naszym sklepie otrzymacie Państwo, wraz z eleganckimi opakowaniami►. Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria:
Marka: Braccatta
Rozmiar:
Typ rozmiaru:
Sprzedawca: Braccatta
Cena standardowa: 169.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę PIXI Srebrna broszka z markazytami, żabka, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *