PODARUNEK SUŁTANA Złoty Pierścionek ametyst, peridot, diamenty 2 ct.

PODARUNEK SUŁTANA Złoty Pierścionek ametyst, peridot, diamenty 2 ct.

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: PODARUNEK SUŁTANA Złoty Pierścionek ametyst, peridot, diamenty 2 ct.

Cena standardowa: 999.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: PODARUNEK SUŁTANA Złoty Pierścionek ametyst, peridot, diamenty 2 ct., dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

PODARUNEK SUŁTANA Złoty Pierścionek ametyst, peridot, diamenty 2 ct.

PODARUNEK SUŁTANA Złoty Pierścionek ametyst, peridot, diamenty 2 ct.

Informacje na temat produktu PODARUNEK SUŁTANA Złoty Pierścionek ametyst, peridot, diamenty 2 ct.:

ZŁOTY PIERŚCIONEK Z AMETYSTEM, PERIDOT I DIAMENTAMI PIERŚCIONEK PODARUNEK SUŁTANA Kruszec: żółte złoto Próba: 10 K Kamienie: naturalne ametysty, naturalny peridoty, diament Waga: 4,30 g Symbol: PR-8945 Występuje w komplecie: TAK OPIS PRZEDMIOTU Cokolwiek by się napisało o walorach tego pierścionka i tak nie odda się jego oszałamiającej urody. Bogate wzornictwo i bajeczne, mistrzowsko oszlifowane, naturalne kamienie. Ich tajemniczy, niepokojący blask przywodzi na myśl bajki z 1001 nocy. Artyście, który stworzył ten zachwycający przedmiot, udało się zakląć w nim piękno, tajemnicę i przepych Orientu, który od zawsze tak bardzo fascynował malarzy i poetów. Pierścionek uświetnił naszą kolekcję „Opowieści Szeherezady”. „Podarunek sułtana” to idealny pomysł na elegancki prezent dla ukochanej osoby Wymiary pierścionka: długość frontu – 19 mm szerokość frontu – 15 mm Wymiary kamieni , ca. 2 ct. : 1 naturalny ametyst o wymiarach 12×8 mm – 6 naturalnych ametystów o średnicy 2 mm – 8 naturalnych peridotów o wymiarach 4×3 mm – 2 diamenty o wadze 0,005 ct S/C HI/12-13 Dostępne rozmiary jubilerskie: 14, 16, 18. Nie jesteś pewien jakiego rozmiaru szukasz? Sprawdź►. Uwaga: Większość zakładów jubilerskich za niewielką opłatą dopasowuje pierścionki do żądanego rozmiaru. Do kompletu proponujemy wisiorek► i kolczyki►. To nie do końca to czego szukasz? Sprawdź inne precjoza z ametystami► w naszej ofercie. Save

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria:
Marka: Braccatta
Rozmiar:
Typ rozmiaru:
Sprzedawca: Braccatta
Cena standardowa: 999.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę PODARUNEK SUŁTANA Złoty Pierścionek ametyst, peridot, diamenty 2 ct., dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *