POLLI Srebrna broszka markazyty duża sowa

POLLI Srebrna broszka markazyty duża sowa

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: POLLI Srebrna broszka markazyty duża sowa

Cena standardowa: 379.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: POLLI Srebrna broszka markazyty duża sowa, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

POLLI Srebrna broszka markazyty duża sowa

POLLI Srebrna broszka markazyty duża sowa

Informacje na temat produktu POLLI Srebrna broszka markazyty duża sowa:

Srebrna broszka z markazytami, duża, sowa, sowy, karneol, czerwona emalia BROSZKA POLLI Kruszec: srebro oksydowane Próba: 925 Waga: 14,3 g Kamienie: markazyty, karneol Symbol: 212033 Występuje w komplecie: NIE OPIS PRZEDMIOTU Przepiękna, duża broszka, wykonana ze srebra, wysadzanego lśniącymi markazytami . Broszka w kształcie dwóch, siedzących obok siebie, sów. Oczy wykonano z kamienia półszlachetnego – karneol. Broszka klasyczna i elegancka. Ma bezpieczne zamknięcie, zatem nie ma obawy, iż przez przypadek odepnie się i zostanie zgubiona. Sowa to symbol mądrości i to już od czasów starożytnych. Do dziś uważa się ją za znak wiedzy i edukacji, erudycji, siły umysłu i inteligencji. W mitologii greckiej sowa jest symbolem mądrości. Przedstawiano ją siedząca na ramieniu bogini Ateny (bogini mądrości). W takim rozumieniu jest również znakiem nauki, jasnowidzenia i proroctwa. Jest ona idealna do całodziennych biznesowych stylizacji, doda im wyrazu i klasycznej wytworności. Ozdobiona czerwoną emalią, będzie kolorystycznym akcentem jednokolorowego stroju , ożywiając go. Rekomendujemy połączenie z kolczykami na sztyfcie z markazytami. Kapitalnie sprawdzi się w roli prezentu z okazji imienin czy urodzin. Idealny podarunek dla prawniczki czy pani profesor. Wymiary broszki: Szerokość: 39mm Wysokość: 50 mm Grubość: 3 / 7 mm ( broszki / broszki i zapięcia) Kamienie: markazyty: okrągłe, śr 1 mm , karneol, okrągły kaboszon,średnica 2mm, 4 szt. W naszym sklepie znajdziesz również inne wyroby z markazytami, które będą świetnym uzupełnieniem, stanowiąc niemal doskonały komplet. Sprawdź. Uwaga! Biżuteria z markazytami źle znosi wilgoć, informację jak ją pielęgnować znajdziesz na naszym blogu. Przypominamy, iż biżuterię zakupioną w naszym sklepie otrzymacie Państwo, wraz z eleganckimi opakowaniami►. Save Save Save Save

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria:
Marka: Braccatta
Rozmiar:
Typ rozmiaru:
Sprzedawca: Braccatta
Cena standardowa: 379.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę POLLI Srebrna broszka markazyty duża sowa, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *