RADO PROMOCJA ZEGAREK COUPOLE CLASSIC R22 882 90 3

RADO PROMOCJA ZEGAREK COUPOLE CLASSIC R22 882 90 3

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: RADO PROMOCJA ZEGAREK COUPOLE CLASSIC R22 882 90 3

Cena standardowa: 10820.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: RADO PROMOCJA ZEGAREK COUPOLE CLASSIC R22 882 90 3, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

RADO PROMOCJA ZEGAREK COUPOLE CLASSIC R22 882 90 3

RADO PROMOCJA ZEGAREK COUPOLE CLASSIC R22 882 90 3

Informacje na temat produktu RADO PROMOCJA ZEGAREK COUPOLE CLASSIC R22 882 90 3:

Damski zegarek Rado Coupole Classic Diamonds to wyjątkowy model, który z pewnością trafi w gusta kobiet ceniących klasyczny design połączony z nowoczesnymi funkcjami i solidnością wykonania. Nieoceniony warsztat szwajcarskich zegarmistrzów widoczny jest w dbałości o każdy detal oraz wygodę codziennego użytkowania. Zegarek na bransolecie Rado Coupole Classic Diamonds R22 882 90 3 to zestawienie tradycyjnego wyglądu czasomierzy z charakterystycznymi elementami wykorzystywanymi w przypadku kolekcji Coupole Classic, takimi jak szafirowy kryształ. Zegarek Rado Coupole Classic Diamonds R22 882 90 3 posiada kwarcowy mechanizm wzbogacony w funkcję daty oraz pokazujący poszczególne fazy księżyca. Jest to ciekawa opcja, na którą zwrócą uwagę przede wszystkim miłośnicy niebanalnych rozwiązań i nowinek technologicznych. Na okrągłej, ciemnogranatowej tarczy pojawia się wizerunek księżyca w pełni w towarzystwie drobnych, srebrnych gwiazdek. Damski zegarek na bransolecie Rado Coupole Classic Diamonds to propozycja wzbogacona kamieniami szlachetnymi, docenianymi przez eleganckie kobiety, które chętnie sięgają po diamenty w czasie wyboru biżuterii. Prezentowany model wyświetla datę oraz posiada praktyczną cechę, jaką jest wodoodporność na poziomie 50 m. Zastosowane szkło szafirowe skutecznie chroni ozdobną kopertę przed różnego rodzaju uszkodzeniami.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: RADO
Rozmiar: 34,0
Typ rozmiaru: petite
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 10820.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę RADO PROMOCJA ZEGAREK COUPOLE CLASSIC R22 882 90 3, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *