RADO PROMOCJA ZEGAREK HyperChrome R32 110 15 3

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: RADO PROMOCJA ZEGAREK HyperChrome R32 110 15 3

Cena standardowa: 7930.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: RADO PROMOCJA ZEGAREK HyperChrome R32 110 15 3, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

RADO PROMOCJA ZEGAREK HyperChrome R32 110 15 3

Informacje na temat produktu RADO PROMOCJA ZEGAREK HyperChrome R32 110 15 3:

Rado HyperChrome to damski zegarek kwarcowy, którego koperta o średnicy 30,6mm oraz grubości 8,7mm. wykonana jest z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L. Bezel natomiast stworzono z Ceramosu, ceramiki produkowanej przez Rado. Wskazówki, oraz skrajne części indeksów, pokryto materiałem fosforescencyjnym Superluminova, który świeci jeszcze długo po tym jak usunie się zegarek spod źródła światła. Ich srebrny kolor doskonale wyróżnia się na tle czarnej tarczy. Cyferblat ochrania wysokiej klasy, nierysujące się wypukłe szkło szafirowe z podwójna powłoką antyrefleksyjną zamontowaną po obu stronach szkła. Wszystko po to by usuwać refleksy świetlne i zwiększyć czytelność cyferblatu. Zegarek napędza szwajcarski kwarcowy mechanizm firmy ETA. Bransoleta wykonana została ze stali szlachetnej 316L. Z zewnątrz błyszcząca a w środku matowa, wyróżnia zegarek na tle innych klasyków konkurencji. Zakończona hypoalergicznym tytanowym zapięciem motylkowym daje nam poczucie bezpieczeństwa, że zegarek w żadnym wypadku nie spadnie nam z nadgarstka. Rado HyperChrome posiada wodoszczelność rzędu 5 atmosfer. Wytrzyma zatem deszcz, mycie rąk oraz prysznic. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych zadań.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: RADO
Rozmiar: 30,6mm
Typ rozmiaru: petite
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 7930.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę RADO PROMOCJA ZEGAREK HyperChrome R32 110 15 3, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *