RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE R27 056 73 2

RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE R27 056 73 2

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE R27 056 73 2

Cena standardowa: 9490.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE R27 056 73 2, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE R27 056 73 2

RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE R27 056 73 2

Informacje na temat produktu RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE R27 056 73 2:

Rado True Automatic to męski zegarek, którego koperta o średnicy 40mm i grubości 10,40 mm, wykonana jest z najwyższej jakości nierysującej się czarnej High-Tech Ceramiki, posiadającej właściwości hypoalergiczne. Wskazówki w kolorze różowego złota doskonale kontrastują z czarną tarczą. Zdobi ją 12 diamentów o łącznej masie 0,120 carata w barwie Top Wesselton. Zegarek czytelny jest również w nocy dzięki nałożonej na wskazówki fosforescencyjnej substancji Superluminova, która świeci jeszcze długo po tym, gdy zegarek opuści zasięg światła. Tarczę chroni najlepsze dostępne na rynku nierysujące się wypukłe szkło szafirowe. Pokryty czarną powłoką PVD, piaskowany, dekiel koperty wykonany jest z tytanu, który również jest hypoalergiczny oraz przyjmuje temperaturę nadgarstka co wyraźnie podnosi komfort użytkowania. W zegarku zamontowano 25-cio kamieniowy, szwajcarski, automatyczny mechanizm firmy ETA 07.611 z 80-cio godzinną rezerwą naciągu. Do modelu dołączono bransoletę wykonaną podobnie jak kopertę z najwyższej jakości, nierysującej się, czarnej High-Tech Ceramiki. Zakończona hypoalergicznym tytanowym zapięciem motylkowym daje nam poczucie bezpieczeństwa, że zegarek w żadnym wypadku nie spadnie nam z nadgarstka. Rado True Automatic stworzony jest dla mężczyzn lubiących gustowne zegarki z duszą z dodatkiem biżuteryjnego stylu. Czasomierz ten cechuje wodoszczelność rzędu 5 atmosfer co oznacza, że odporny jest na deszcz, mycie rąk, przypadkowe zachlapania, ale może nam również towarzyszyć podczas kąpieli pod prysznicem. Dzięki takiej wodoszczelności nie musimy się rozstawać z naszym ulubionym zegarkiem podczas wykonywania naszych codziennych czynności.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: RADO
Rozmiar: 40mm
Typ rozmiaru: petite
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 9490.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE R27 056 73 2, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *