RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE R27 243 91 2

RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE R27 243 91 2

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE R27 243 91 2

Cena standardowa: 10640.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE R27 243 91 2, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE R27 243 91 2

RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE R27 243 91 2

Informacje na temat produktu RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE R27 243 91 2:

Rado True Star Sign Cancer – Rak Automatic Diamonds Plasma Limited Edition to damski zegarek, którego koperta o średnicy 30mm i grubości 9,8 mm, wykonana jest z najwyższej jakości nierysującej się grafitowej Plasma High-Tech Ceramiki, posiadającej właściwości hypoalergiczne. Grafitowe wskazówki doskonale komponują się z tarczą wykonaną z rzadko spotykanej czarnej masy perłowej. Zdobi ją 7 diamentów barwie Top Wesselton. Cztery z nich umieszczone zostały w miejscach indeksów godzinowych a reszta tworzy szkielet znaku zodiaku „Rak” widocznego na niebie. Zegarek czytelny jest również w nocy dzięki nałożonej na wskazówki czarnej substancji fosforescencyjnej Superluminova. Świeci ona jeszcze długo po tym, gdy zegarek opuści zasięg światła. Tarczę chroni najlepsze dostępne na rynku nierysujące się wypukłe szkło szafirowe. Pokryty czarną powłoką PVD, piaskowany, dekiel koperty wykonany jest z tytanu, który również jest hypoalergiczny oraz przyjmuje temperaturę nadgarstka co wyraźnie podnosi komfort użytkowania. W zegarku zamontowano 25-cio kamieniowy, szwajcarski, automatyczny mechanizm firmy ETA 2671 z 38-mio godzinną rezerwą naciągu. Do modelu dołączono bransoletę wykonaną podobnie jak kopertę z najwyższej jakości, nierysującej się, grafitowej Plasma High-Tech Ceramiki. Zakończona hypoalergicznym tytanowym zapięciem motylkowym daje nam poczucie bezpieczeństwa, że zegarek w żadnym wypadku nie spadnie nam z nadgarstka. Rado True Star Sign Cancer – Rak Automatic Diamonds Plasma Limited Edition to jak sama nazwa wskazuje zegarek wypuszczony a rynek w limitowanej ilości 999 sztuk. Przedstawia on znak zodiaku Rak i jest jednym z dwunastu modeli prezentujących poszczególne znaki zodiaku. Stworzony jest dla kobiet lubiących gustowne zegarki z duszą w biżuteryjnym stylu z dodatkiem diamentów i spersonalizowane pod kątem daty urodzenia. Czasomierz ten cechuje wodoszczelność rzędu 5 atmosfer co oznacza, że odporny jest na deszcz, mycie rąk, przypadkowe zachlapania, ale może nam również towarzyszyć podczas kąpieli pod prysznicem. Dzięki takiej wodoszczelności nie musimy się rozstawać z naszym ulubionym zegarkiem podczas wykonywania naszych codziennych czynności.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: RADO
Rozmiar: 30mm
Typ rozmiaru: petite
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 10640.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE R27 243 91 2, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *