RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE THINLINE LES COULEURS LE CORBUSIER R27 091 61 2

RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE THINLINE LES COULEURS LE CORBUSIER R27 091 61 2

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE THINLINE LES COULEURS LE CORBUSIER R27 091 61 2

Cena standardowa: 9020.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE THINLINE LES COULEURS LE CORBUSIER R27 091 61 2, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE THINLINE LES COULEURS LE CORBUSIER R27 091 61 2

RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE THINLINE LES COULEURS LE CORBUSIER R27 091 61 2

Informacje na temat produktu RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE THINLINE LES COULEURS LE CORBUSIER R27 091 61 2:

Z dumą przedstawiamy najnowszą kolekcję zegarków Rado wykonanych w całości z ceramiki high-tech, które są wyrazem uznania dla prawdziwej legendy wzornictwa. W tej wyjątkowej kolekcji – True Thinline Les CouleursTM Le Corbusier – Rado celebruje dziedzictwo pionierskiego i wizjonerskiego architekta Le Corbusiera. Do stworzenia zegarków w dziewięciu wybranych kolorach z palety „Architectural Polychromy” wykorzystaliśmy całą wiedzę i doświadczenie zdobyte przed ponad 30 lat pracy z ceramiką hightech.Jako Mistrz Materiałów wiedzieliśmy, że uzyskanie konsekwentnych odcieni będzie wyjątkowo trudne. Palety kolorów „Architectural Polychromy” z 1931 i 1959 roku wyprzedzały swoje czasy. To 63 kolory o znaczeniu architektonicznym, które pomagają stworzyć przestrzeń i głębię, a także mają głębokie znaczenie fizjologiczne i psychologiczne. Kolory klasyfikowane są w dziewięciu grupach o różnych odcieniach i tonach. Palety są do dziś szeroko stosowane przez architektów i projektantów na całym świecie, co świadczy o ich trwałej atrakcyjności i ponadczasowości, a także o niezrównanym statusie Le Corbusiera jako prawdziwego wizjonera. Żywe, aksamitne, wyważone, odważne, mocne, wyraziste, jaskrawe, imponujące i czyste – zegarki True Thinline Les CouleursTM Le Corbusier produkowane są w limitowanych edycjach 999 sztuk w każdym odcieniu.Na deklu każdego zegarka widnieje nadruk 63 kolorów Le Corbusiera. Jak zawsze w Rado, każdy jest trwały, odporny na zarysowania, lekki i wygodny w noszeniu dzięki zastosowaniu ceramiki high-tech oraz pionierskiej konstrukcji monobloc. Rado jest wyłącznym partnerem Les CouleursTM Le Corbusier w branży zegarmistrzowskiej. Jako jedyni jesteśmy w stanie wyprodukować tak precyzyjne kolory z naszej wyjątkowej ceramiki hightech. Często uważany za doskonały ze względu na swój przełomowy design, Rado True Thinline jest idealnym zegarkiem, który pokazuje naszą zdolność do tworzenia odważnych i dynamicznych kolorów. Co więcej oddaje on hołd Le Corbusierowi, który ukształtował i definiował współczesny świat tak, jak go widzimy – we wspaniałych kolorach.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: RADO
Rozmiar: 39,0
Typ rozmiaru: petite
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 9020.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę RADO PROMOCJA ZEGAREK TRUE THINLINE LES COULEURS LE CORBUSIER R27 091 61 2, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *