RADO RABAT ZEGAREK CENTRIX R30 248 71 2

RADO RABAT ZEGAREK CENTRIX R30 248 71 2

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: RADO RABAT ZEGAREK CENTRIX R30 248 71 2

Cena standardowa: 10370.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: RADO RABAT ZEGAREK CENTRIX R30 248 71 2, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

RADO RABAT ZEGAREK CENTRIX R30 248 71 2

RADO RABAT ZEGAREK CENTRIX R30 248 71 2

Informacje na temat produktu RADO RABAT ZEGAREK CENTRIX R30 248 71 2:

Marka Rado prezentuje wyjątkowy model, jakim jest Centrix Automatic Diamonds Open Heart. Oferowany czasomierz to synonim niebanalnego designu, który z pewnością trafi w gusta miłośników oryginalnych dodatków i odważnych rozwiązań stylizacyjnych. Damski zegarek Rado Centrix R30 248 71 2 jest modelem zachowanym w formie tzw. open heart, gdzie widoczny jest mechanizm czasomierza. Efekt ten wzmacnia wyjątkowy charakter zegarka zaprojektowanego przez słynnych szwajcarskich zegarmistrzów. Zegarek Centrix Automatic Diamonds Open Heart na bransolecie został wzbogacony o ponadczasowe diamenty, które z powodzeniem zdobią ten model i czynią go prestiżową propozycją dopełnienia stroju. Okrągła tarcza została zamknięta szkłem szafirowym, doskonale chroniącym przed zarysowaniem czy uszkodzeniem mechanicznym. Elementy znajdujące się na tarczy, takie jak wskazówki w kolorze różowego złota, odkryty mechanizm czy logo marki Rado sprawiają, że całość pełni funkcję estetyczną i jest niepowtarzalnym wyróżnikiem modelu na tle pozostałych czasomierzy. Damski zegarek Rado Centrix R30 248 71 2 rejestruje ruch do 80 h i został wzbogacony w cechę, jaką jest wodoodporność na głębokości do 30 m. Połączenie kolorystyczne zastosowane przy prezentowanym modelu powoduje, że ten zegarek jest idealnym prezentem dla nowoczesnych i eleganckich kobiet.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: RADO
Rozmiar: 33,00
Typ rozmiaru: petite
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 10370.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę RADO RABAT ZEGAREK CENTRIX R30 248 71 2, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *