RADO RABAT ZEGAREK DIAMASTER R14 061 10 6

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: RADO RABAT ZEGAREK DIAMASTER R14 061 10 6

Cena standardowa: 13070.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: RADO RABAT ZEGAREK DIAMASTER R14 061 10 6, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

RADO RABAT ZEGAREK DIAMASTER R14 061 10 6

Informacje na temat produktu RADO RABAT ZEGAREK DIAMASTER R14 061 10 6:

Prezentowany zegarek Rado Diamaster R14 061 10 6 to niezwykle elegancka i nieco tajemnicza propozycja cenionej na całym świecie marki Rado. Z pewnością skradnie serca miłośników stylu vintage i poszukiwaczy oldschoolowych rozwiązań w garderobie. Męski zegarek Rado na pasku został zaprojektowany przez znanych szwajcarskich zegarmistrzów, dokładających wszelkich starań, by przyszli właściciele czasomierzy byli w pełni zadowoleni ze swojego wyboru. Rodzina Diamaster to szlachetne nawiązanie do ponadczasowej prostoty, która nigdy nie wyjdzie z mody. Męski zegarek Rado Diamaster R14 061 10 6 wyróżnia się niesamowicie męskim designem osiągniętym przy pomocy ciemnej kolorystyki i regularnej formy. Skórzany, ciemnobrązowy pasek zwieńcza okrągła koperta zachowana w tym samym odcieniu. Indeks na czasomierzu w kolorze stali odbija się od ciemnego tła i tworzy tym samym bardziej wyraźny akcent wizualny. Automatyczny zegarek Rado Diamaster został wykonany przy użyciu ceramiki, przekładającej się na trwałość i solidność oferowanego modelu. Czasomierz wzbogacono w szkło szafirowe, które skutecznie chroni tarczę przed zarysowaniem czy uszkodzeniem. Zegarek posiada funkcję daty oraz jest wodoodporny na poziomie 50 m.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: RADO
Rozmiar: 43,0
Typ rozmiaru: petite
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 13070.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę RADO RABAT ZEGAREK DIAMASTER R14 061 10 6, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *