RADO RABAT ZEGAREK DIAMASTER R14 129 10 6

RADO RABAT ZEGAREK DIAMASTER R14 129 10 6

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: RADO RABAT ZEGAREK DIAMASTER R14 129 10 6

Cena standardowa: 13700.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: RADO RABAT ZEGAREK DIAMASTER R14 129 10 6, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

RADO RABAT ZEGAREK DIAMASTER R14 129 10 6

Informacje na temat produktu RADO RABAT ZEGAREK DIAMASTER R14 129 10 6:

DiaMaster Automatic Grande Seconde, to męski zegarek, którego koperta o średnicy 43mm., oraz grubości 11,8mm. wykonana jest z nierysującej się Plasma High-Tech Ceramiki o grafitowym kolorze. Dwie mniejsze tarcze nałożone są na gładką tarczę główną. Na pierwszej z mniejszych umieszczony jest datownik oraz stalowa wskazówka sekundnika. Na drugiej natomiast wskazówki: godzinowa i minutowa oraz indeksy godzinowe w tym samym kolorze. Chroni ją wysokiej klasy, nierysujące się wypukłe szkło szafirowe z podwójna powłoką antyrefleksyjną, zamontowaną po obu stronach szkła. Wszystko po to by usuwać wszelkie refleksy świetlne i zwiększyć czytelność cyferblatu. Tytanowy dekiel zaopatrzony został w szkło szafirowe, które pozwala nam cieszyć się pięknem ręcznie dekorowanego automatycznego szwajcarskiego mechanizmu firmy ETA. Model ten posiada ciemnobrązowy pasek cielęcy o fakturze krokodyla. Standardowe zapięcie utrzyma nam zegarek na nadgarstku. Model ten przeznaczony jest dla mężczyzn lubiących wyróżnić się czymś ponad przeciętność i zaskakiwać. Rado DiaMaster Automatic Grande Seconde, cechuje wodoszczelność rzędu 10 atmosfer. Wytrzyma deszcz, mycie rąk, przypadkowe zachlapania, prysznic oraz wszelkie szaleństwa wodne poza nurkowaniem z aqualungiem. Pamiętać jednak należy o tym, że wodoszczelna jest tylko sama koperta. Pasek natomiast nie jest przystosowany do kontaktu z wodą.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: RADO
Rozmiar: 43mm
Typ rozmiaru: petite
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 13700.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę RADO RABAT ZEGAREK DIAMASTER R14 129 10 6, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.