RADO RABAT ZEGAREK HYPERCHROME R32 091 21 3

RADO RABAT ZEGAREK HYPERCHROME R32 091 21 3

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: RADO RABAT ZEGAREK HYPERCHROME R32 091 21 3

Cena standardowa: 8400.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: RADO RABAT ZEGAREK HYPERCHROME R32 091 21 3, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

RADO RABAT ZEGAREK HYPERCHROME R32 091 21 3

RADO RABAT ZEGAREK HYPERCHROME R32 091 21 3

Informacje na temat produktu RADO RABAT ZEGAREK HYPERCHROME R32 091 21 3:

Rado HyperChrome Automatic to damski zegarek, którego koperta o średnicy 30,6mm oraz grubości 10,00 mm wykonana jest z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L. Bezel natomiast stworzono z szarego Ceramosu, wysokiej jakości, nierysujacej się ceramiki produkowanej przez Rado. Stalowe wskazówki oraz nakładane indeksy doskonale kontrastują z niebieską tarczą o słonecznym szlifie. Cyferblat ochrania wysokiej klasy, nierysujące się wypukłe szkło szafirowe z podwójna powłoką antyrefleksyjną zamontowaną po obu stronach szkła. Niweluje ona wszelkie refleksy świetlne i zwiększa czytelność cyferblatu. Transparentny dekiel odkrywa przed nami tajemnice 25-cio kamieniowego, automatycznego, szwajcarskiego mechanizmu firmy ETA 2681 z 38-mio godzinną rezerwą naciągu. Do modelu dołączono bransoletę, której wewnętrzne ogniwa wykonano z wysokiej jakości, nierysującej się szarej, matowej ceramiki produkowanej przez Rado o nazwie Ceramos. Doskonale kontrastują one z zewnętrznymi, błyszczącymi, stalowymi elementami. Zakończona została hypoalergicznym tytanowym zapięciem motylkowym daje nam poczucie bezpieczeństwa, że zegarek w żadnym wypadku nie spadnie nam z nadgarstka. Rado HyperChrome Automatic to klasyczny zegarek z duszą z małym powiewem biżuteryjnego stylu. Posiada wodoszczelność rzędu 5 atmosfer. Wytrzyma zatem deszcz, mycie rąk oraz prysznic. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych zadań.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: RADO
Rozmiar: 30,6mm
Typ rozmiaru: petite
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 8400.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę RADO RABAT ZEGAREK HYPERCHROME R32 091 21 3, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *