RADO ZEGAREK COUPOLE CLASSIC XL AUTOMATIC R22 877 02 5

RADO ZEGAREK COUPOLE CLASSIC XL AUTOMATIC R22 877 02 5

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: RADO ZEGAREK COUPOLE CLASSIC XL AUTOMATIC R22 877 02 5

Cena standardowa: 6400.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: RADO ZEGAREK COUPOLE CLASSIC XL AUTOMATIC R22 877 02 5, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

RADO ZEGAREK COUPOLE CLASSIC XL AUTOMATIC R22 877 02 5

Informacje na temat produktu RADO ZEGAREK COUPOLE CLASSIC XL AUTOMATIC R22 877 02 5:

Rado Coupole Classic Automatic to przykład jak powinien wyglądać wzór klasycznego męskiego zegarka. Średnica koperty 41mm i grubość 10,3mm to idealne wymiary. Koperta stworzona jest z nierdzewnej stali szlachetnej 316L pokrytej wytrzymałą powłoką PVD w kolorze różowego złota. Giloszowana jasna tarcza oraz nakładane różowe indeksy tworzą piękną kompozycję klasycznego stylu i smaku. By odczyt godziny nie sprawiał nam problemu a widok tarczy nie zakłócały żadne rysy, tarczę nakryto najtwardszym szkłem stosowanym w zegarmistrzostwie. Jest to szkło szafirowe uszlachetnione nałożoną od góry i od spodu powłoką antyrefleksyjną. Zegarek ten ma transparentny dekiel dzięki czemu dane man jest nacieszyć oko ręcznie zdobionym automatycznym szwajcarskim mechanizmem firmy ETA. Jak na klasyczny zegarek przystało Rado Coupole Classic Automatic posiada ciemno brązowy cielęcy pasek z fakturą skóry krokodyla. Stalowa spinka paska jest również pokryta różową powłoką PVD by korelowała z całością. Wodoszczelność zegarka to 5 atmosfer. Nie straszny mu więc deszcz, przypadkowe zachlapania a nawet prysznic. Pamiętajmy jednak że pasek cielęcy nie lubi się z wodą i mimo że koperta wytrzyma powyższy kontakt z wodą to pasek niestety szybko ulegnie zniszczeniu.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: RADO
Rozmiar: 41
Typ rozmiaru: petite
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 6400.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę RADO ZEGAREK COUPOLE CLASSIC XL AUTOMATIC R22 877 02 5, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.