RADO ZEGAREK TRUE THINLINE R27 741 18 2

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: RADO ZEGAREK TRUE THINLINE R27 741 18 2

Cena standardowa: 9080.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: RADO ZEGAREK TRUE THINLINE R27 741 18 2, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

RADO ZEGAREK TRUE THINLINE R27 741 18 2

Informacje na temat produktu RADO ZEGAREK TRUE THINLINE R27 741 18 2:

Stylowy i oryginalny zegarek Rado True Thinline R27 741 18 2 to niepowtarzalny model w całej kolekcji proponowanej przez znaną markę Rado. Klasyczna forma czasomierza z powodzeniem została połączona z intensywnym kolorem, jakim jest czerń. Męski zegarek na bransolecie Rado True Thinline z powodzeniem może zostać wykorzystany przy różnego rodzaju stylizacjach – zarówno biznesowych, jak i mniej oficjalnych. Z pewnością skradnie serca miłośników niebanalnego designu, dla których oprócz wyglądu ważna jest solidność wykonania zegarka. Poniższy model z kolekcji True Thinine został stworzony w pracowni szwajcarskich zegarmistrzów, którzy dokładają wszelkich starań, żeby zegarki ich projektu wyróżniały się wysoką jakością. Kopertę w zegarku Rado True Thinline R27 741 18 2 położono na bransolecie wykonanej przy użyciu nowoczesnej ceramiki. Tarcza charakteryzuje się minimalizmem wzorniczym – widocznie są na niej jedynie ciemne dwie wskazówki oraz logo prestiżowej marki Rado. Do ochrony tarczy zastosowano odporne na zarysowania i uszkodzenia szkło szafirowe. Zegarek na bransolecie Rado True Thinline to model, który można używać w czasie uprawiania sportów wodnych. Jego wodoodporność osiągana jest na głębokości maksymalnie 30 m.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: RADO
Rozmiar: 39
Typ rozmiaru: petite
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 9080.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę RADO ZEGAREK TRUE THINLINE R27 741 18 2, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *