ROMA NOIR Srebrne kolczyki markazyty onyks owal sztyft

ROMA NOIR Srebrne kolczyki markazyty onyks owal sztyft

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: ROMA NOIR Srebrne kolczyki markazyty onyks owal sztyft

Cena standardowa: 155.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: ROMA NOIR Srebrne kolczyki markazyty onyks owal sztyft, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

ROMA NOIR Srebrne kolczyki markazyty onyks owal sztyft

ROMA NOIR Srebrne kolczyki markazyty onyks owal sztyft

Informacje na temat produktu ROMA NOIR Srebrne kolczyki markazyty onyks owal sztyft:

Srebrne kolczyki z markazytami, czarny onyks, sztyft, owal, vintage KOLCZYKI ROMA NOIR Kruszec: srebro Próba: 925 Kamienie: markazyty, onyks Waga: 4,0 g Symbol: 106003 Występuje w komplecie: NIE OPIS PRZEDMIOTU Średniej wielkości, piękne srebrne kolczyki. Mnóstwo migotliwych markazytów osadzonych wokół owalnych kaboszonów czarnego onyksu. Eleganckie dzięki prostemu, geometrycznemu kształtowi i głębokiej czerni kamieni. Vintage. Kolczyki zapinane bezpiecznie na sztyft. Idealne na do formalnych stylizacji, koktajlowych lub wieczorowych, w praktycznie każdej tonacji kolorystycznej. Rekomendujemy w połączeniu z innymi elementami biżuterii z markazytami. Niezwykle trafny pomysł na elegancki i bezpretensjonalny prezent. Markazyty Markazyty to ulubione kamienie królowych. Biżuterię z nimi nosiła Kleopatra, Maria Antonina i angielska królowa Wiktoria. Biżuteria z markazytami, szczególnie lubiana w okresie Art Deco, obecnie znów staje się popularna i coraz częściej pojawia się w wiodących salonach jubilerskich, w których kupowana jest przez wyczulone na trendy mody elegantki. Czytaj więcej Wymiary: Szerokość: 12 mm Wysokość: 15 mm Kamienie: markazyty 40 szt., 1×1 mm, czarny onyks, kaboszon, 7×9 mm, 2 szt Uwaga! Biżuteria z markazytami źle znosi wilgoć, informację jak ją pielęgnować znajdziesz na naszym blogu. To nie do końca to, czego szukasz? Obejrzyj inne precjoza z markazytami► w naszej ofercie. Przypominamy, iż biżuterię zakupioną w naszym sklepie otrzymacie Państwo, wraz z eleganckimi opakowaniami►. Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save Save

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Ubrania i akcesoria > Biżuteria > Kolczyki
Marka: Braccatta
Rozmiar:
Typ rozmiaru:
Sprzedawca: Braccatta
Cena standardowa: 155.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę ROMA NOIR Srebrne kolczyki markazyty onyks owal sztyft, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *