SARA Srebrne kolczyki z szafirami, angielskie zapięcie

SARA Srebrne kolczyki z szafirami, angielskie zapięcie

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: SARA Srebrne kolczyki z szafirami, angielskie zapięcie

Cena standardowa: 359.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: SARA Srebrne kolczyki z szafirami, angielskie zapięcie, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

SARA Srebrne kolczyki z szafirami, angielskie zapięcie

SARA Srebrne kolczyki z szafirami, angielskie zapięcie

Informacje na temat produktu SARA Srebrne kolczyki z szafirami, angielskie zapięcie:

Srebrne kolczyki z niebieskimi szafirami i cyrkoniami KOLCZYKI SARA Kruszec: srebroPróba: 925Kamienie: niebieskie szafiry (naturalne), cyrkonieWaga: 6,3 gSymbol: AS-1003 Występuje w komplecie: NIE Piękne i niezwykle wytworne kolczyki. Ich kształt, gałązki trzepoczącej na wietrze, nasuwa skojarzenia z biżuterią z okresu secesji. Drobne listki dekoracyjnego pnącza, wykonane ze niebieskich szafirów, łagodnie tulą się do siebie. A skrzące się cyrkonie przywodzą na myśl gwiazdy na nocnym niebie. Połączenie srebra, szafirów i błyszczących cyrkonii jest naprawdę zapierające dech w piersiach. Kolczyki mają „zapięcie angielskie”, najbezpieczniejszy i najwygodniejszy rodzaj zapięcia, jednocześnie praktycznie niewidoczny. Szafir► jest minerałem rzadkim i niezwykle cenionym w jubilerstwie. Występuje we wszystkich barwach (z wyjątkiem czerwonej) . Najbardziej jednak cenione są szafiry o odcieniu bławatka. Patron osób u rodzonych w kwietniu. Wierzy się, że klejnot ten sprzyja szlachetności serca i umysłu, oraz że jest on w stanie uczynić swego właściciela osobą szczęśliwą i odważną Legenda głosi, że słynna Pieczęć Salomona została wykonana właśnie z szafiru. Wymiary: wysokość : 20 mm szerokość 11 mm Kamienie: markiza, naturalne szafiry 2,5 x 5 mm 10 szt., ok 1,5 ct., cyrkonie okrągłe śr. 2mm – 10 szt. To nie do końca to, czego szukasz? Obejrzyj inne precjoza z szafirami ► w naszej ofercie. Save Save

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Ubrania i akcesoria > Biżuteria > Kolczyki
Marka: Braccatta
Rozmiar:
Typ rozmiaru:
Sprzedawca: Braccatta
Cena standardowa: 359.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę SARA Srebrne kolczyki z szafirami, angielskie zapięcie, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *