TAG HEUER ZEGAREK FORMULA 1 WAZ2013.BA0842

TAG HEUER ZEGAREK FORMULA 1 WAZ2013.BA0842

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: TAG HEUER ZEGAREK FORMULA 1 WAZ2013.BA0842

Cena standardowa: 8100.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: TAG HEUER ZEGAREK FORMULA 1 WAZ2013.BA0842, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

TAG HEUER ZEGAREK FORMULA 1 WAZ2013.BA0842

TAG HEUER ZEGAREK FORMULA 1 WAZ2013.BA0842

Informacje na temat produktu TAG HEUER ZEGAREK FORMULA 1 WAZ2013.BA0842:

Tag Heuer Formuła 1 Calibre 6, to męski zegarek, którego koperta o średnicy 43mm wykonana jest z wysokiej jakości nierdzewnej stali szlachetnej 316L. Wskazówki oraz indeksy doskonale kontrastują na tle białej tarczy. Pokryte zostały materiałem fosforescencyjnym Superluminova, który świeci w ciemności jeszcze długo po tym jak zegarek opuści zasięg światła. Zegarek posiada komplikację w postaci małego sekundnika. Na bezelu umieszczona została 60-cio minutowa skala pomocna przy nurkowaniu. To swego rodzaju timer odliczający czas do ukończenia jakiegoś zadania, które sobie wyznaczymy. Cyferblat ochrania najlepsze na rynku, nierysujące się szkło szafirowe. Zegarek napędza kaliber 6, czyli dwa zamiennie stosowane szwajcarskie mechanizmy o naciągu automatycznym. 27-mio kamieniowa ETA 2895-2 z 44-ro godzinną rezerwą naciągu, lub 31-no kamieniowa Selita SW260-1 z 38-mio godzinna rezerwą naciągu. Model wyposażony został w stalową bransoletę zakończoną jednostronnie zatrzaskującym się zapięciem z dodatkową nakładką zabezpieczającą rozpięcie. Dzięki temu mamy pewność, że zegarek nie spadnie nam z nadgarstka. Tag Heuer Formuła 1 Calibre 6, to przykład sportowej elegancji. Będzie z pewnością pasował do szerokiego spectrum kompozycji ubrań oraz do wielu okazji. Czasomierz ten cechuje wodoszczelność rzędu 20 atmosfer. Wytrzyma deszcz, mycie rąk, przypadkowe zachlapania, prysznic, wszelkie wodne szaleństwa typu skoki do wody, pływanie czy snorkeling. Doskonale nada się również do nurkowania z butlą. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych zadań oraz realizowaniu naszych wodnych pasji. Zakręcana koronka zabezpieczy dodatkowo zegarek przed brudem kurzem oraz piaskiem.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: TAG HEUER
Rozmiar: 43mm
Typ rozmiaru: petite
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 8100.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę TAG HEUER ZEGAREK FORMULA 1 WAZ2013.BA0842, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *