TUDOR BLACK BAY S&G 41MM 79733N 72063 BLACK IND Y

TUDOR BLACK BAY S&G 41MM 79733N 72063 BLACK IND Y

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: TUDOR BLACK BAY S&G 41MM 79733N 72063 BLACK IND Y

Cena standardowa: 22990.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: TUDOR BLACK BAY S&G 41MM 79733N 72063 BLACK IND Y, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

TUDOR BLACK BAY S&G 41MM 79733N 72063 BLACK IND Y

TUDOR BLACK BAY S&G 41MM 79733N 72063 BLACK IND Y

Informacje na temat produktu TUDOR BLACK BAY S&G 41MM 79733N 72063 BLACK IND Y:

Tudor Heritage Black Bay S&G to linia męskich zegarków, których koperty o średnicy 41mm wykonane są z wysokiej jakości nierdzewnej stali szlachetnej 316L. Wskazówki oraz indeksy pokryte zostały materiałem fosforescencyjnym Superluminova, który świeci w ciemności jeszcze długo po tym jak zegarek opuści zasięg światła. Na wskazówce minutowej umieszczono „płatek śniegu” zapożyczony z zegarków Tudor używanych przez Francuską Marynarkę Wojenną w latach 70-tych XX wieku. Brzeg bezela wykonano 18-sto karatowego żółtego złota, a środek z czarnego anodowanego aluminium. Ozdobiono go skalą minutową pomocną w nurkowaniu. To swego rodzaju timer odliczający czas do ukończenia jakiegoś zadania, które sobie wyznaczymy. Cyferblat ochrania najlepsze na rynku nierysujące się szkło szafirowe. Modele zaopatrzone są zamiennie w stalową bransoletę lub pasek ze skóry cielęcej, które zakończone zostały zapięciem bezpiecznym dzięki czemu mamy pewność że zegarek nie spadnie nam z nadgarstka. Oprócz tego Tudor dodaje jeszcze kolejny pasek w gratisie. Tudor Heritage Black Bay S&G stworzony został z okazji 60-ciolecia zegarków nurkowych Tudora. S&G w nazwie oznacza steel and gold czyli stal i złoto, które wykorzystane zostały do produkcji modelu. Duża koronka w modelach zaczerpnięta została ze sławnego modelu 7924 z 1958 roku. Zegarek jest przykładem sportowej elegancji z domieszka biżuteryjnego stylu w postaci domieszki złota. Dopasujemy go praktycznie do wszystkiego i na każde wyjście czy to służbowe czy prywatne. Czasomierz ten cechuje wodoszczelność rzędu 200 metrów. Wytrzyma deszcz, mycie rąk, przypadkowe zachlapania, prysznic, wszelkie wodne szaleństwa typu skoki do wody. Z powodzeniem sprawdzi się również podczas nurkowania z aqualungiem. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych zadań, oraz realizowaniu naszych wodnych pasji. Pamiętajmy jednak, że skórzany pasek nie jest przystosowany do kontaktu z wodą. Zakręcana koronka zabezpieczy dodatkowo zegarek przed brudem kurzem oraz piaskiem.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: TUDOR
Rozmiar: 41mm
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 22990.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę TUDOR BLACK BAY S&G 41MM 79733N 72063 BLACK IND Y, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *