TUDOR BLACK BAY STEEL 79730 CALF LEATHER BLACK IND W

TUDOR BLACK BAY STEEL 79730 CALF LEATHER BLACK IND W

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: TUDOR BLACK BAY STEEL 79730 CALF LEATHER BLACK IND W

Cena standardowa: 15790.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: TUDOR BLACK BAY STEEL 79730 CALF LEATHER BLACK IND W, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

TUDOR BLACK BAY STEEL 79730 CALF LEATHER BLACK IND W

TUDOR BLACK BAY STEEL 79730 CALF LEATHER BLACK IND W

Informacje na temat produktu TUDOR BLACK BAY STEEL 79730 CALF LEATHER BLACK IND W:

Tudor Heritage Black Bay Steel to linia męskich zegarków, których koperty o średnicy 41mm wykonane są z wysokiej jakości nierdzewnej stali szlachetnej 316L. Wskazówki oraz indeksy pokryte zostały materiałem fosforescencyjnym Superluminova, który świeci w ciemności jeszcze długo po tym jak zegarek opuści zasięg światła. Na wskazówce minutowej umieszczono „płatek śniegu” zapożyczony z zegarków Tudor używanych przez Francuską Marynarkę Wojenną w latach 70-tych XX wieku. Matowy stalowy bezel ozdobiono skalą minutową pomocną w nurkowaniu. To swego rodzaju timer odliczający czas do ukończenia jakiegoś zadania, które sobie wyznaczymy. Cyferblat ochrania najlepsze na rynku, nierysujące się szkło szafirowe. Modele zaopatrzone są zamiennie w stalową bransoletę lub pasek ze skóry cielęcej, które zakończone zostały zapięciem bezpiecznym dzięki czemu mamy pewność że zegarek nie spadnie nam z nadgarstka. Tudor Heritage Black Bay Steel stworzony został na wzór pierwszych do nurkowania Tudora, a duża koronka zaczerpnięta została ze sławnego modelu 7924 z 1958 roku. Jest przykładem sportowego zegarka w złagodzonym stylu. Styl casual nie jest mu obcy. Dopasujemy go do większości kreacji i strojów a także do przeróżnych okazji czy to na wyjście służbowe czy spotkanie z przyjaciółmi. Czasomierz ten cechuje wodoszczelność rzędu 200 metrów. Wytrzyma deszcz, mycie rąk, przypadkowe zachlapania, prysznic, wszelkie wodne szaleństwa typu skoki do wody. Z powodzeniem sprawdzi się również podczas nurkowania z aqualungiem. Dzięki temu nie musimy się z nim rozstawać nawet na chwilę podczas wykonywania naszych codziennych zadań oraz realizowaniu naszych wodnych pasji. Pamiętajmy jednak, że skórzany pasek nie jest przystosowany do kontaktu z wodą. Zakręcana koronka zabezpieczy dodatkowo zegarek przed brudem kurzem oraz piaskiem.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Zegarek
Marka: TUDOR
Rozmiar: 41mm
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 15790.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę TUDOR BLACK BAY STEEL 79730 CALF LEATHER BLACK IND W, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Lubię to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *