Twoja Szafka Na Biżuterię

Twoja Szafka Na Biżuterię

Podziel się pięknem :-)
()

Im jesteś starsza, tym trudniej Ci wyrzucać rzeczy. Zdecydowanie najtrudniej jest Ci się pozbyć ubrań, ponieważ wciąż myślisz, że będziesz miała okazję ponownie założyć to, czego nie nosiłaś od lat. Pomimo całej niechęci, postanawiasz przejrzeć całą garderobę i oddać dla potrzebujących wszystko, czego nie włożyłaś od ponad roku.

Szafa czysta ale co z biżuterią?

Nie było łatwo oddać niektórych rzeczy, zwłaszcza gdy przypomniałaś sobie, ile za nie zapłaciłaś i jak rzadko były wykorzystane. Po kilku godzinach twoja szafa jest czysta, a szuflady komody zorganizowane, z wyjątkiem jednej.

Szuflada, o której mowa, to ta, w której przechowujesz prezenty od męża, przyjaciół i rodziny w postaci biżuterii. Zgromadziłaś tego tyle, że zaczęłaś wkładać je do jednej z górnych szuflad twojej komody, która wygląda obecnie jak skrzynia skarbów piratów.

Nie tylko przechowujesz biżuterię, ale rzadko ją nosiłaś, ponieważ przekopywanie się przez szufladę w poszukiwaniu odpowiedniej biżuterii wydawało się bardziej kłopotliwe, niż było warte. Zdecydowałaś, że musisz coś z tym zrobić.

Ach te pudełka na biżuterię

Twoją pierwszą myślą było zdobycie pudełka na biżuterię (lub więcej niż jednego), aby pomieścić wszystkie te rzeczy. Przynajmniej byłoby to w szufladzie w bardziej odpowiednim miejscu. Nie szalałaś za tym pomysłem, więc zapytałaś koleżankę, czy ma jakieś pomysły. Zasugerowała szafkę na biżuterię.

Myśląc, że wydawało się to miłym rozwiązaniem twojego problemu, rozejrzałaś się w internecie i znalazłaś taką, która może pomieścić całą twoją biżuterię i jest przy okazji dopasowana do obecnych mebli w sypialni.

Szafka dotarła w piątek i zaczęłaś robić to, co myślałaś, że będzie żmudnym zadaniem. Czyli zorganizowanie twojej biżuterii. Jak się okazało, świetnie się bawiłaś przeglądając wszystkie te rzeczy i rozpamiętując wspomnienia, które z nimi są związane. Co ważniejsze, szafka pięknie prezentuje Twoją biżuterię, a Ty zadbałaś o umieszczenie każdego naszyjnika, pierścionka, kolczyka i bransoletki.

Odmieniona w pracy

Jesteś bardzo zadowolona z zakupu, ale szafka na biżuterię zrobiła dla Ciebie coś jeszcze lepszego. W następny poniedziałek przed wyjściem do pracy przypomniałaś sobie o kolczykach, które umieściłaś w szafce i postanowiłaś je założyć. Od dłuższego czasu nie nosiłaś kolczyków do pracy (ani nigdzie indziej). Tego dnia otrzymałaś kilka komplementów na temat Twoich kolczyków. Nazajutrz wróciłaś do szafki, by ponownie wyposażyć się w biżuterię do pracy.

Szafka na biżuterię to dobry pomysł

Minęło już kilka miesięcy, odkąd kupiłaś twoją szafkę na biżuterię, a wybieranie biżuterii do noszenia stało się codziennością i oczywiście przyjemnością. Noszenie twojej biżuterii ponownie spowodowało, że jesteś trochę bardziej dumna z Twojego wyglądu. Cieszysz się, że możesz teraz docenić i skorzystać z własnej kolekcji zamiast przekładać ją ciągle z szuflady do szuflady w komodzie. Twoja szafka na biżuterię sprawiła, że zakładanie biżuterii znowu jest zabawne i przyjemnie ją się nosi na co dzień.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *