W.KRUK Naszyjnik – złoto 375, Malachit – ZTO/NW08

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecany produkt: W.KRUK Naszyjnik – złoto 375, Malachit – ZTO/NW08

Cena regularna: 699.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: W.KRUK Naszyjnik – złoto 375, Malachit – ZTO/NW08, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje na temat polecanego produktu W.KRUK Naszyjnik – złoto 375, Malachit – ZTO/NW08:

Złoty naszyjnik z malachitem to ekskluzywna wersja biżuterii, w której wykorzystano szlachetny kruszec wraz z rzadkim kamieniem szlachetnym. Ten model zasługuje na szczególne uznanie nie tylko ze względu na jakość wykonania, lecz także na swój kształt oraz zachwyt, jaki wzbudza. Naszyjnik jest biżuterią bardzo prostą, ale jednocześnie wytworną. Świetnie urozmaici elegancką stylizację wyjściową. Na cienkim łańcuszku 40 cm (z przedłużką 42 cm) umieszczono element ozdobny zawieszony na dwóch końcach. Niewielki, długi prostokąt utrzymuje w swojej dolnej części półkolistą oprawę, której wnętrze w całości zostało wypełnione malachitem. Jego kolor onieśmiela – to prawdziwie głęboka zieleń w różnych odcieniach ze wzorem w efektowne, skośne smugi. Cały naszyjnik wykonano ze złota próby 375 w kolorze żółtym, które pięknie kontrastuje z głębią koloru malachitu. Wymiary elementu ozdobnego to 1,4 na 1,6 cm, co daje biżuterię małą, ale wytworną. Dostępne w sprzedaży są również kolczyki pochodzące z tej samej kolekcji.

Informacje szczegółowe na temat produktu

Kategoria: Naszyjnik
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena regularna: 699.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę bieżącą W.KRUK Naszyjnik – złoto 375, Malachit – ZTO/NW08, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do Sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *