W.KRUK Piękna Bransoletka Złota – złoto 375 – ZAZ/AZ445

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecany produkt: W.KRUK Piękna Bransoletka Złota – złoto 375 – ZAZ/AZ445

Cena regularna: 2290.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: W.KRUK Piękna Bransoletka Złota – złoto 375 – ZAZ/AZ445, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje na temat polecanego produktu W.KRUK Piękna Bransoletka Złota – złoto 375 – ZAZ/AZ445:

Bransoleta w formie złotej pancerki to ciekawy model bransolety, który z pewnością zachwyci kobiety eleganckie, wytworne, pełne klasy. Jest to model bardzo prosty i skromny, ale szykowny ze względu na wykorzystanie do jego stworzenia drogocennego kruszcu. Bransoleta charakteryzuje się ponadczasowością i uniwersalnością. Jej ciekawy splot daje poważny efekt, który doskonale sprawdzi się w stylizacjach biznesowych i oficjalnych. Równie dobrze bransoletkę można wykorzystać jako element ozdobny w stylizacjach casualowych – nadaje on im lekkiej elegancji. Całkowita długość bransoletki bez przedłużki to 19 cm. Ma ona zapięcie na klasyczny karabińczyk i składa się z ogniw splecionych niczym łańcuch typu pancerka. Bardzo prosty motyw łańcuszka daje niezwykle dyskretny sposób podkreślenia urody dłoni i nadgarstków i pozwala świetnie łączyć tę bransoletkę z innymi wyrobami jubilerskimi. Całość wykonano z pięknego złota próby 375 o wyjątkowym, żółtym odcieniu, który zdecydowanie zwraca na siebie uwagę.

Informacje szczegółowe na temat produktu

Kategoria: Bransoletka
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena regularna: 2290.0 PLN

Dostępność na wczoraj: TAK

Sprawdź, czy produkt znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę bieżącą W.KRUK Piękna Bransoletka Złota – złoto 375 – ZAZ/AZ445, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do Sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *