W.KRUK Piękna Złota Bransoletka – złoto 585 – ZAZ/AZ422

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecany produkt: W.KRUK Piękna Złota Bransoletka – złoto 585 – ZAZ/AZ422

Cena regularna: 1390.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: W.KRUK Piękna Złota Bransoletka – złoto 585 – ZAZ/AZ422, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje na temat polecanego produktu W.KRUK Piękna Złota Bransoletka – złoto 585 – ZAZ/AZ422:

Delikatna, a zarazem niezwykle stylowa bransoletka wykonana z żółtego złota przepięknie prezentuje się na nadgarstku. Złoto, z którego jest wykonana, od wielu stuleci symbolizuje władzę, silę i zamożność. W niemal każdej starożytnej mitologii metal ten występował jako atrybut bogów związanych z mocą Słońca. Dlatego uważa się, iż biżuteria wykonana z tego szlachetnego kruszcu dodaje energii oraz wzmacnia poczucie pewności siebie. Złoto również jako metal szlachetny symbolizuje w niektórych wierzeniach ludzkie dążenie do zmian na lepsze: przejście od nienawiści do miłości, przemiana egoizmu we współczucie oraz odwrócenie chciwości w chęć ofiarowania. Ta elegancka bransoletka wykonana ze złota z pewnością przepięknie podkreśli i ozdobi każdy nadgarstek. Będzie też idealnym pomysłem na prezent dla Ukochanej. Złoto jest ponadczasowe, dlatego sprawdza się w każdej stylizacji – pasuje zarówno do codziennych strojów, jak i wieczorowych sukni podczas wielkich wyjść.

Informacje szczegółowe na temat produktu

Kategoria: Bransoletka
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena regularna: 1390.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę bieżącą W.KRUK Piękna Złota Bransoletka – złoto 585 – ZAZ/AZ422, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do Sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *