W.KRUK Piękne Kolczyki Złote – złoto 585, Cyrkonia – ZNN/KC130BK

Podziel się pięknem :-)
()

Polecamy: W.KRUK Piękne Kolczyki Złote – złoto 585, Cyrkonia – ZNN/KC130BK

Cena standardowa: 1490.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną, bieżącą cenę produktu: W.KRUK Piękne Kolczyki Złote – złoto 585, Cyrkonia – ZNN/KC130BK, dotknij lub kliknij: Zobacz cenę.

W.KRUK Piękne Kolczyki Złote – złoto 585, Cyrkonia – ZNN/KC130BK

Informacje na temat produktu W.KRUK Piękne Kolczyki Złote – złoto 585, Cyrkonia – ZNN/KC130BK:

Kolczyki złote w tej postaci z pewnością zachwycą minimalistki, które kochają klasyczne połączenia w niezwykłych, awangardowych formach. Ten model jest niezwykle skromny i prosty – właśnie dlatego tak zachwyca. Z powodzeniem można nosić go do codziennych stylizacji, jak również na ważniejsze okazje, podczas których będzie lśnił swoim blaskiem. Szczególnie udany duet stworzy z pierścionkiem pochodzącym z tej samej kolekcji. Kolczyki te mają ciekawe zapięcie. Łączy się ono bezpośrednio z elementem ozdobnym i ma postać sztyftu zapinanego od dołu poprzez specjalny zatrzask. Zapięcie tworzy na uchu zamkniętą konstrukcję i tym samym zabezpiecza kolczyki przed przypadkowym wysunięciem się z dziurki. Element ozdobny stanowi pałąk wykonany z żółtego złota próby 585. W jego centrum znajduje się wysokie gniazdo z białego złota z sześcioma łapkami, które obejmują białe cyrkonie. Środkowa, większa, ma okrągły kształt i jest umieszczona nieco wyżej od mniejszych, leżących po bokach. Kolczyki mają długość 1,3 cm oraz szerokość 0,3 cm. Biżuteria W.KRUK pakowana jest w ozdobne pudełko, więc może być idealnym prezentem dla bliskiej osoby lub samej siebie.

Informacje szczegółowe o produkcie

Kategoria: Kolczyki
Marka: W.KRUK
Rozmiar: —
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena standardowa: 1490.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny i czy jest dostępny dzisiaj w promocyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę W.KRUK Piękne Kolczyki Złote – złoto 585, Cyrkonia – ZNN/KC130BK, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena / 5. Licznik głosów:

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Przepraszamy, że wpis nie okazał się być dla Ciebie użyteczny!

Pomóż mi poprawić ten wpis!

Powiedz co mogę poprawić w tym wpisie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *