W.KRUK Piękny Łańcuszek Złoty – złoto 375 – ZUN/LP401

Podziel się pięknem :-)
0
(0)

Polecany produkt: W.KRUK Piękny Łańcuszek Złoty – złoto 375 – ZUN/LP401

Cena regularna: 1490.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: W.KRUK Piękny Łańcuszek Złoty – złoto 375 – ZUN/LP401, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje na temat polecanego produktu W.KRUK Piękny Łańcuszek Złoty – złoto 375 – ZUN/LP401:

Złoty łańcuszek jest jednym z elementów biżuterii kobiecej, który niewątpliwie warto mieć. Można go nosić jako element do zawieszenia ciekawego wisiorka, ale również jako ozdobę samą w sobie. Do wielu stylizacji codziennych czy biznesowych najlepiej pasuje właśnie łańcuszek o ciekawym splocie, wykonany z dobrej jakości kruszcu. Łańcuszek można nosić zarówno na bluzce, jak i eksponując dekolt. Prezentowany model wykonany został ze złota próby 375. Ma ono piękny, żółty odcień oraz delikatny blask – idealnie pasujący do rozmaitych okazji. Model ten charakteryzuje się splotem typu pancerka, stworzonym z bardzo cienkich, delikatnych i owalnych ogniw. Całkowita szerokość ogniw to zaledwie 0,45 cm. Długość łańcuszka wynosi 50 cm, jest to zatem model dosyć długi. Tak delikatna ozdoba może wspaniale podkreślić poważny charakter służbowej, biznesowej stylizacji lub klasycznego stroju na wyjście z przyjaciółmi – jest elegancka, ale jednocześnie skromna i ponadczasowa. Biżuteria W.KRUK pakowana jest w ozdobne pudełko, więc może być idealnym prezentem dla bliskiej osoby lub samej siebie.

Informacje szczegółowe na temat produktu

Kategoria: Łańcuszek
Marka: W.KRUK
Rozmiar: 50
Typ rozmiaru: regular
Sprzedawca: W.KRUK
Cena regularna: 1490.0 PLN

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę bieżącą W.KRUK Piękny Łańcuszek Złoty – złoto 375 – ZUN/LP401, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę – zostaniesz przeniesiony do Sklepu online.

Podoba Ci się?

Kliknij na gwiazdki aby zagłosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwsza i oceń ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *